Příbram – Táborsko 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:4 (kon.) | Ostrava – Znojmo 2:2 (kon.)
Jablonec – Slovácko 4:1 (kon.) | Brno – Třinec 3:0 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:0 (kon.)
Slavia – Mladá Boleslav 2:2 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:6 (kon.)
FK Příbram
4:1 (1:0)
FC SILON Táborsko
Pondělí 11.08.2014, 13:00Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Domácí Příbram má zatím jen bod za remízu v Rumburku s Varnsdorfem, kde zahodila množství šancí, doma pak podlehla zatím vedoucímu Jablonci, Táborsko je bez bodu, a tak je jasným favoritem domácí tým.

Trávník zkropil silný déšť, je otázkou, zda se vůbec utkání odehraje. Verdikt by měl padnout za pět minut.

1
    Utkání právě začalo. První velkou šanci měl Hlinka, ale netrefil branku.

3
    Do další vyložené šance se prodral domácí Mahmutovič, ale zakončit přesně nedokázal.

7
    Rychlý brejk Ježdíka zlikvidoval brankář Kudrna.

8
    Ani druhý rohový kop fotbalistů Příbrami větším nebezpečím pro zadní řady Táborska neskončil.

10
    Příbramští jsou velkým favoritem tohoto souboje, Táborsku úvod sezony nevyšel a nyní bude bojovat především o to, aby si nepřipsal další výraznou porážku.

11
    Junek centroval do vápna, Krameš vypálil těsně mimo.

14
    Příbram je v úvodních pasážích hry jasně lepším týmem, ale svou převahu zatím nezdokumentovala žádným gólem. Mahmutovič po další individuální akci mířil mimo branku.

18
    Ani z dalšího rohu domácí nic nevytěžili. Hlinka totiž hlavou mířil nad branku.

21
    Další vyloženou šanci promarnil Ježdík, hosté mají dosud velké štěstí.

31
    Domácí kopou penaltu! Velký tlak nakonec vyústil ve faul na Mahmutoviče v pokutovém území. žluou karu navíc dostal Sazma.

32
    Příbram právě vstřelila branku!
    Po faulu na Mahmutoviče proměnil penaltu PETR JEŽDÍK.

35
    Ojedinělou akcí hostujícího týmu se prezentoval Nuhlíček. Ještě předtím inkasoval žlutou kartu Hadžič.

39
    Po rychlém protiútoku Sazmy vystřelil tentýž hráč jen do rukavic Kočího.

41
    Ani další průnik Mahmutoviče ke gólu nevedl, bratr slavnějšího Aidina je ovšem zatím hodně viditelný. Žlutou kartu však vidí Korinda.

43
    Levý obránce Kilián hezky uvolnil Krameše, ten ovstřem vystřelil mimo branku.

44
    Po šanci Junka letí míč mimo branku Kudrny.

45+1

Máme za sebou první poločas. Domácí v něm byli jasně lepší, ale gól dokázali vstřelit pouze z penalty.

46

46
    V Příbrami přestal opršet, což by se mohlo projevit i na kvalitě hry.

49
    Mahmutovič přestřeluje hostující branku.

53
    Nuhlíčka nahradil v dresu Táborska Svojše.

55
    Střídají i domácí, místo Mahmutoviče přišel Řezáč.

57
    Hlinka pouští do hry Sandra.

60
    Fotbalisté Příbrami jdou do vedení o dvě branky, po rohu Junka se prosadil RENATO MOMIROSKI.

63
    I nadále pokračuje velká převaha Příbrami, která zahrávala už deset rohových kopů.

63
    Řezáč vystřelil mimo hostující branku.

68
    O odvážný průnik se pokusil hostující Svatek. Domácí obranou se ovšem neprobil.

69
    Po dalším příbramském rohu přišlo zakončení nad branku.

71
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Hostům se povedlo snížit a vykřesat jiskřičku naděje. Dělovka z hranice vápna v podání SVOBODY rozvnila síť a dostala hosty do hry.

73
    Šindelář ideálně uvolnil FILIPA ŘEZÁČE, který přesnou střelou zvýšil na 3:1.

75
    Domácí pokračují v náporu, kopali neúspěšně další rohový kop.

75
    Nebezpečnou střelu Sandra odkopl Svatek na rohový kop.

77
    Střídají domácí, místo Michalce přichází Rys.

80
    Svatek přepouští místo pro Rytíře.

81
    Žlutou kartu obdržel domácí Krameš.

83
    Přímý kop Chirinciuce s přehledem zastavil Kočí.

85
    Po individuální akci se prosadil MARTIN KRAMEŠ azavršil příbramské vítězství.

85
    Ježdík inkasoval v krátkém sledu druhou příbramskou kartu.

89
    Dalším potrestaným hráčem je Klida.

90

Domácí měli po celý zápas výraznou převahu a nakonec zvítězili 4:1. Hosté se dostlai do hry pouze na dvě minuty po trefě Svobody, více ovšem už nepředvedli. Díky za pozornost a mějte se fajn. (15:22:37)