Trenčín – Pavlodar 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:0 (kon.)
Sparta – Záhřeb 3:2 (kon.) | Bardejov – Poprad 3:2 (2:1 po s.n.) | Motor ČB – Kladno 4:1 (kon.)
Jihlava – Znojmo 2:1 (2:1 po s.n.) | Litvínov – K. Vary 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:0 (kon.)
Slavia – Vladivostok 4:2 (kon.) | Trnava – Břeclav 8:4 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Litoměřice – Chomutov 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Piešťany 4:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 1:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 6:3 (kon.)
Fehérvár – Nové Zámky 7:4 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:4 (1:0, 1:2, 2:2)
ŠHK 37 Piešťany
Úterý 12.08.2014, 18:00Přípravné zápasy

58:32
    Na dvě minuty vyloučen Eduard Šedivý (PIE) za hrubost.

58:08
    Piešťanům se podařilo vsítit gol. Verdikt rozhodčího byl ale jasný. Gól nebude uznán kvůli posunutí brány.

56:41
    Petr Pokorný nahazoval puk před bránu kde jej dokázal tečovat Martin Špok. Matěj Kičina byl však pozorný a má puk ve své lapačce.

54:12
    Piešťany právě vstřelily branku!
    A máme tu opět srovnaný stav. Poté co Martin Špok ztratil kotouč za domácí brankou a namazal jej přímo na hůl Kutálkovi se poté do puku opřel dnes velmi aktivní MARCEL HOLOVIČ a nedal Lunerovi sebemenší šanci střelu chytit. Asistence: Tibor Kutálek.

52:45
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Drtiči se po krátké chvíli ujímají vedení. V rohu kluziště si našel puk Filip Velechovský který měl dostatek času na to, aby dokázal přihrát na osamoceného VÍTA MIKU, který dokázal procedit puk mezi betony Matěje Kičiny. Asistence Filip Velechovský.

51:50
    Hodonín srovnává skóre zápasu. Po sérii šancí uzmul kotouč Zdeněk Jurásek, kterému se podařilo nahrát na modrou čáru, kde byl Ondřej Nedvěd. Jeho prudkou ránu ještě tečoval před bezmocným Kičinou DAVID KULYK, který tak vyrovnává na 3:3. Asistence: Ondřej Nedvěd, Zdeněk Jurásek.

51:00
    Petr Peš zavezl kotouč podél mantinelu do útočného pásma Piešťan, kde přihrávkou našel úplně volného Zdeňka Juráska, kterému se však nepodařilo překonat hostujícího golmana.

50:08
    Na dvě minuty za faul na Víta Miku vyloučen Michal Srnec (PIE) za vysokou hůl.

45:57
    Po ztrátě kotouče, se nejlépe zorientoval Marcel Holovič, který poslal puk podel mantinelu Tiborovi Kutálkovi, ten přihrál TOMÁŠI KLEMPOVI, jenž střelou z první prostřelil Lunera. Asistence: Tibor Kutálek, Marcel Holovič.

41:35
    Stanislav Škorík vybojoval puk za Kičinovou bránou a následně poslal puk před ni, kde byl úplně sám Dominik Piskoř, který ale nedokázal tuto šanci využít.

39:21
    Ve stejném čase však půjde na trestnou lavici na dvě minuty Lukáš Vartovník (PIE) za podražení.

37:21
    Vyloučen Peter Gula (PIE) na dvě minuty za podražení.

36:24
    Po rotaci hráčů v rohu kluziště se následně uvolnil ZDENĚK JURÁSEK, který sám u levé tyče Kičinovi branky neměl problém srovnat stav utkání. Asistence: Petr Peš

34:41
    Antonín Hruška (PIE) putuje na dvě minuty na trestnou lavici za držení protihráče.

34:09
    Na trestnou lavici na dvě minuty usedá Michal Srnec (PIE) za nedovolené bránění.

33:52
    Drtiči se nestačili rozkoukat po obdržené brance a už inkasovali další. Michal Valjent nahodil puk od modré čáry před branku u které se nejlépe zorientoval BRANISLAV RAPÁČ a podařilo se mu tak vsítit druhý gol Piešťan. Asistence: Michal Valjent.

32:31
    Po střele hostujícího hráče od levého mantinelu se před Kotvanem nejlépe zorientoval MARCEL HOLOVIČ, který měl dostatek času, aby procedil puk do brány. Asistence: Eduard Šedivý

28:27
    Piešťany nepouštěly Drtiče z obranného pásma. Jakub Sajdl (HOD) si protihráče přitáhl a je za to taky po zásluze potrestán. Trest zní "dvě minuty za držení".

25:12
    Do brejku se dostal Tibor Kutálek, který tuto situaci řešil příklepem, bohužel pro něj mimo branku!

25:01
    Domácí si zahrají přesilovku. Vyloučen hráč Filip Martinec (PIE) za sekání.

21:50
    David Kulyk špatně vyhodil kotouč, který na modré zachytil Michal Peško, najel si před Kotvana a střílel pod víko. Zdenko Kotvan nyní Drtiče podržel perfektním zákrokem lapačkou!

21:37
    Vyloučen Martin Špok (HOD) za držení hole.

18:21
    Na trestnou lavici si jde odpočinout Pavol Záhradný (HOD) na dvě minuty za držení protihráče. Hraje se 4 na 4.

17:18
    Vyloučen Tomáš Brňák (PIE) na 5 + do konce utkání za sekání. Trest odpyká David Schmidt.

16:43
    Tak to byla nečekaná branka! Matěj Charvát zkusil překvapivé nahození z téměř mínusového úhlu, které Kičina pouze vyrazil přesně na hůl VÍTA MIKY, který díky výbornému důrazu otevírá skóre dnešního zápasu! Asistence: Matěj Charvát.

14:15
    Po přílišném důrazu v obranném pásmu je vyloučen Tomáš Brňák (PIE) na dvě minuty za hrubost. Přesilovka 5 na 3 je na světě.

13:27
    Vyloučen Tomáš Hluch (PIE) za držení protihráče. Drtiči si zahrají svoji první přesilovku v utkání.

09:53
    Perfektní přihrávka Lukáše Vartovníka na Tibora Kutálka přes celou šíři pásma. Druhý jmenovaný byl sám před Kotvanem a zkusil si jej položit, hodonínský gólman ale dobře situaci přečetl a střelce vybruslil!

Dámy a pánové, omlouváme se vám za technické problémy, jejichž vinou jsme vám do těchto chvil nemohli poskytnout podrobný přenos. Nyní ot vypadá, že se technika snad umoudřila a proto budeme pokračovat v klasickém onlajn přenosu. Herně prozatím vládnou hosté z Piešťan. Ti si už zahráli dvě přesilovky, které se jim ale nepovedly využít.

Hezké odpoledne ze Slovácka. Omlouváme se všem čtenářům, ale vzhledem k technickým potížím vám z dnešního utkání nabídneme bohužel jen změny stavu.

Tomáš Chramosta

Adam Krátký

Petr Svoboda

Branky a nahrávky: 17. Mika (Charvát), 37. Jurásek (Peš), 52. Kulyk (Nedvěd, Jurásek), 53. Mika (Velechovský) – 33. Holovič (Šedivý), 34. Rapáč (Valjent), 46. Klempa (Kutálek, Holovič), 55. Holovič (Kutálek)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (41. Luner) – Grman, Prčík, Kulyk, Záhradný, Pokorný, Fejt, Polesný, Nedvěd – Sajdl, Škorík, Fiedler, Špok, Kučera, Peš, Kuba, Velechovský, Jurásek, Piskoř, Charvát, Mika
    ŠHK 37 Piešťany: Kičina (Rybár) – Brňák, Cuník, Klempa, Kutálek, Schmidt, Šedivý, Rapáč, Holovič, Hruška, Srnec, Haring, Toman, Martinec, Vartovník, Peško, Hluch, Gula, Hudec, Románek, Valjent

Rozhodčí: Melich – Olšar, Čech