Jíloviště – Štěchovice | 1:2 (kon.) | | | Olympia Radotín – Hr. Králové | 0:6 (kon.) | | | Admira Praha – Sokolov | 0:0 (15:14 po pen.) |
Živanice – Vysoké Mýto | 4:0 (kon.) | | | Bohem. Pr. – Varnsdorf | 2:0 (kon.) | | | Chrudim – Slavia | 1:3 (kon.) |
Jablonec n. J. – Vlašim | 2:4 (kon.) | | | Převýšov – Pardubice | 0:1 (kon.) | | | Klatovy – Dobrovice | 0:5 (kon.) |
Union 2013 – Ústí n. L. | 0:2 (kon.) | | | Kolín – Bohemians 1905 | 0:3 (kon.) | | | Rosice – Znojmo | 1:3 (kon.) |
Kroměříž – Zlín | 1:1 (7:8 po pen.) | | | Třebíč – Brno | 0:4 (kon.) | | | Uničov – Třinec | 0:3 (kon.) |
Chomutov – Jablonec | 0:5 (kon.) | | | Zábřeh – Karviná | 0:2 (kon.) | | | Brozany – Č. Budějovice | 2:6 (kon.) |
Hranice – Opava | 1:1 (4:5 po pen.) |
S. Makedonie – Izrael | 0:3 (kon.) |
Dortmund – Bayern | 2:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Admira | 0:2 (kon.) |
Ufa – Dynamo | 0:2 (kon.) | | | Ural – Zenit | 1:2 (kon.) | | | Arsenal Tula – Kazaň | 0:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Groznyj | 1:0 (kon.) |
St. Johnstone – Celtic | 0:3 (kon.) |
Brusno - Ondrej – Trnava | 1:2 (kon.) | | | Námestovo – Košice | 0:4 (kon.) | | | Kremnička – Ružomberok | 1:0 (kon.) |
Stráňavy – R. Sobota | 0:0 (odl.) | | | Raslavice – Spišské Vlachy | 0:1 (kon.) | | | Strážske – Trenčín | 0:4 (kon.) |
Štrba – Michalovce | 0:0 (odl.) | | | Lučenec – Lipt. Hrádok | 2:0 (kon.) | | | Závažná Poruba – Čadca | 1:3 (kon.) |
Vyšné Opátske – Podbrezová | 0:1 (kon.) | | | Čaňa – Lok. Košice | 1:3 (kon.) | | | Málinec – Oravské Veselé | 2:4 (kon.) |
Kysucké Nové Mesto – Tvrdošín | 1:5 (kon.) | | | Šarišské Michaľany – Prešov | 2:10 (kon.) | | | Vrakuňa – Myjava | 2:9 (kon.) |
Kráľová pri Senci – Žilina | 0:1 (kon.) | | | Pezinok – Dubnica | 1:3 (kon.) | | | Domaniža – Dunajská Streda | 0:3 (kon.) |
konec
MŠK Kysucké Nové Mesto
1:5
(1:5)
ŠK Tvrdošín
Branky:
34. Mozol – 15. Sirota, 21. Palider, 23. Trnovec, 38. Sirota, 43. Palider
Rozhodčí: Marek Nedbal – Roman Ligas
Diváci:
Karty: 60. Mičiak (KNM) – 33. Dreveňák (TVR), 53. Bukový (TVR), 59. Palider (TVR)
Neproměněná penalta:
MŠK Kysucké Nové Mesto:
Olejko – Kopas, Mozol, Baranec, Čelko(K), Gašinec, Boris, Kopas, Mičiak, Kostelný, Urban.
Náhradníci: Buček – Vavrek, Štefunda, Slafkovský.
Trenér:
ŠK Tvrdošín: Machunka – Janček, Hradský(K), Dreveňák, Reguly, Palider, Kasan, Jendrišek, Šikyňa, Trnovec, Sirota.
Náhradníci: Ťapaják – Schweiner, Juráň, Križan, Jendrol.
Trenér:
Náhradníci: Buček – Vavrek, Štefunda, Slafkovský.
Trenér:
ŠK Tvrdošín: Machunka – Janček, Hradský(K), Dreveňák, Reguly, Palider, Kasan, Jendrišek, Šikyňa, Trnovec, Sirota.
Náhradníci: Ťapaják – Schweiner, Juráň, Križan, Jendrol.
Trenér:
Rozhodčí: Marek Nedbal – Roman Ligas
Diváci:
Miroslav Revaj