Poprad – Michalovce 11:1 (kon.) | Trnava – SHK Hodonín 2:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 1:4 (kon.)
Litvínov – Vladivostok 7:3 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:1 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (kon.) | Ženeva – Slavia 0:3 (kon.) | Kladno – Jihlava 1:3 (kon.)
Vsetín – Břeclav 4:3 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Děčín – Řisuty 5:4 (kon.) | Pardubice – Olomouc 2:3 (0:1 po s.n.) | Viťaz – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
HC VERVA Litvínov
7:3 (1:0, 2:3, 4:0)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 14.08.2014, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Přípravné zápasy

Domácí ovládli poslední třetinu rozdílem třídy, když soupeř častou fauloval a Litvínov trestal. Trefili se postupně Hanzl, Piroš, Majdan a Písařík a téměř tisícovka diváků vyprovází domácí borce potleskem ve stoje. (19:34:59)

60:00

59:55
    Ovace ve stoje pro domácí celek.

59:40
    Litvínov ještě zkusí zaútočit.

58:40
    Rusové i minutu a půl před koncem létají po ledě a ostřelují Francouze. Kuzmin to teď zkusil od modré, ale rozklek brankáře domácích byl přesný.

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty utkání.

57:30
    Dnešní kanonádu Litvínova si nenechalo ujít 928 diváků.

56:40
    Vladivostok po delší době v přesilovém tlaku, ale obrana v čele s Francouzem je nyní skálopevná.

55:55
    Pavelka vyloučen na 2 minuty za hákování.

54:48
    Lisin se pokusil schovat střelu z pravého kruhu za obránce, ale Pavlík ji stihl tečovat a ta končí mimo tyče.

53:26
    Sklenička a Barbačev vyloučení na 2 minuty za hrubost.

Litvínov právě vstřelil branku!
    Parádní střelou mezi beton a vyrážečku se trefuje také PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Lukáš Válek, František Gerhát.

49:41
    Kuzmin vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

49:23
    Podšindjalov vyloučen na 2 minuty za sekání.

49:15
    Domácí hrají v signalizované výhodě. Celek z východu nezvládá kanonádu žlutočerných.

48:12
    Lukeš a Naumenkov vyloučení za hru vysokou holí.

46:54
    Oddechový čas pro hosty.

46:54
    Další využitá přesilovka pro Litvínov, když se do střelecké listiny zapisuje JURAJ MAJDAN. Asistence: Jakub Šrámek, Marek Kasal.

46:33
    Makarov vyloučen na 2 minuty za sekání.

46:18
    Domácí rychle využívají přesilovku, když se z levé strany pod vyrážečku trefuje přesně KAMIL PIROŠ. Asistence: Robin Hanzl, Michal Trávníček.

46:10
    Hraje se 5 na 4.

45:07
    Sokolov vyloučen na 2 minuty za sekání.

44:46
    Z protiútoku udeřilo na druhé straně, když na svém místě byl po střele od modré ROBIN HANZL a doklepl puk do sítě. Asistence: Tomáš Pavelka.

44:40
    Gynge se vytlačil z poza branky do šance a Francouz jej vychytal v rozkleku.

44:11
    Vzájemné vyloučení Guly a Naumenkova za hrubost.

43:00
    Li je ale velmi aktivní a z rychlého brejku se natlačil až před Francouze a ještě nebezpečně zakončil.

42:05
    Jurčík osekávanou s Liem vyhrál a Litvínov se nastěhoval do pásma soupeře.

41:30
    Stelmark vyráží první střelu Piroše.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:00.

Ve druhé třetině bylo více, přesilových her, více využití a také více branek na straně Vladivostoku, který nejprve snížil na 2:1 trefou Groškova a nepoložil se ani po třetí brance domácích, když stihl do konce třetiny vyrovnat brankami Kuzmina a Lisina. Za domácí skóroval Jánský,

40:00

39:01
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Domácí napadali soupeře ve středním pásmu, ale tím otevřeli obranu pro únik ANVERA LISINA, který se protáhl do pásma a zakončil nad lapačku přesně pod horní tyč. Asistence: Ilja Zubov.

38:40
    Domácí vyhráli vhazování a osvobozují se.

38:33
    Po Gorčkovově nahození se strhla menší strkanice v brankovišti Litvínova. Vylučovat se nebude.

38:11
    Baranek vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

35:45
    S brankami se roztrhl pytel, když nepříliš tvrdou, ale dobře ukrytou střelou pokořil Francouze DENIS KUZMIN. Asistence: Oleg Li.

34:58
    Přesilovku využívá i domácí celek, když se do přesilovkové kombinace zapojila celá první řada Litvínova a PETER JÁNSKÝ zakončoval u levé tyče do prázdné branky. Asistence: Viktor Hübl, František Lukeš.

34:25
    Pyet vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

34:16
    Okamžitě po buly se přesnou střelou z první prosazuje ALEXANDR GROŠKOV. Asistence: Zubov, Lisin.

34:10
    Sklenička vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění, když před brankou umravňoval Gorošanského více než je zdrávo.

32:58
    Kuzněcov sám před poloprázdnou brankou. Francouz kryje položenou levou nohou, nebo čím já vím.

32:30
    Gula nedal dýchat Nazarovovi, ten přesto vyslal puk na branku, ale střela neměla razanci.

32:01
    Zakázané uvolnění Rusů.

31:26
    Hanzl si šikovně obhazoval Krasovského, ale ten si ho pohlídal tělem.

27:55

27:32
    V týmu Vladivostoku dochází v polovině zápasu ke střídání brankářů. Nastupuje Stelmark.

27:30
    Jánský po pěkné stahovačce na modré čáře získal chvilku času v útočné třetině, ale nedokázal ho k ničemu využít.

27:17
    Litvínovský první útok položil brankáře Nalimova, ale kotouč u ž do branky nedopravil.

25:36
    Sokolov vyloučen na 2 minuty za držení, když obejmul dobře unikajícího Písaříka.

23:59
    VIKTOR HÜBL byl první u sraženého nahození a lehkým dloubáčkem přehazuje beton ruského brankáře. Asistence: Peter Jánský, Jiří Gula.

23:30
    Gehrát si to namířil středem přímo do branky a v tu chvíli seděla na zadku na ledě. Ruší chasníci si takové manévry před brankářem nenechají líbit.

22:00
    Makarov ukořistil nepřesnou rozehrávku domácích a v přečíslení 2 na 1 volil z levého kruhu střelu se kterou si Francouz poradil.

21:13
    Hosté v plném počtu. Domácí nevyužili dlouhou přesilovku 5 na 3 ani následnou převahu 5 na 4.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:13.

Sledujeme oboustranně rychlý a agresivní hokej s množstvím šancí na obou stranách. Ačkoli byl Vladivostok opticky lepší, ujala se pouze střela Viktora Hübla a Litvínov tak vede 1:0.

20:00

19:50
    Hosté vyhazují. To bude stačit.

19:30
    Pavlíkova rána těsně nad branku.

19:10
    Davidov vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

18:11
    Zubov vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

17:28
    Kubát si nejprve nechal po křídle ujet Kuzněcova a následně ho pustil i do brankoviště. Francouz kryje.

16:26
    Majdan se v plné rychlosti cpal do brankoviště a Krasovsky ho poslal nekompromisně do tyče a částečně i do vlastního brankáře.

14:50
    Od modré těsně mimo levou tyč pálí Osipov a odražený kotouč už kryje Francouz.

14:30
    Lisin v ideální pozici ještě hledal Gorčkova a ten už kotouč nechytil. Rusové stupňují tempo a Francouz si ještě pořádně zachytá.

13:16
    Pavelka s Gulou za sebou nechali úplně volného Kuzněcova a ten je kvůli nepřesné přihrávce musel do souboje s Francouzem za brankou, který byl u puku dříve a poslal jej na po hrazení do bezpečí.

11:48
    Lukeš se před brankářem pokoušel zasáhnout skákající kotouč, ale evidentně nezařadil baseball do své letní přípravy. Obrana odvrací puk do středu kluziště.

10:00
    Nejprve Gorošanski a po něm Barbačev z bezprostřední blízkosti poslali kotouč na Francouze, který betony vytěsnil.

08:41
    Domácí se oklepali z úvodního náznaku šance Vladivostoku a po sílícím tlaku se z mezikruží střelou prosadil VIKTOR HÜBL. Asistence: František Lukeš, Zbyněk, Sklenička.

06:20
    Jánského bekhendová střela se od vyrážečky odrazila pouze nad branku, odkud ji rukou odpálil jeden z bránících hráčů.

05:18
    Jurčík se nenechal přetlačil Gorošanskim a nebezpečně zakončil.

03:30
    Vladivostok dlouho držel domácí pod tlakem, ti se vymanili až dalekonosnou střelou nad hrazení.

02:42

02:18

02:16
    Gorošanski nahodil na Francouze a ten byl překvapen tím, jak dlouho kotouč držel aniž by bylo pískáno.

00:42
    Hübl vyloučen za nedovolené bránění.

00:42
    Lukeš ztratil kotouč na modré a Hübl musel do obrany faulovat.

00:18
    Ilja Zubov vyloučen na 2 minuty za podražení.

00:01

Vítáme Vás ze severu Čech u sledování dnešního mezistátního přátelského utkání mezi Admiralem Vladivostok a HC Verva Litvínov. V dresu soupeře by se dnes měl představit i Jan Kolář.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 9. Hübl (Lukeš, Sklenička), 24. Hübl (Jánský, Gula), 35. Jánský (Hübl, Lukeš), 45. Hanzl (Pavelka), 47. Piroš (Hanzl, Trávníček), 47. Majdan (Šrámek, Kasal), 50. Písařík (Válek, Gerhát) – 35. Groškov (Zubov, Lisin), 36. Kuzmin (Li), 40. Lisin (Zubov)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Kubát, Pavlík – Gula, Kasal – Baránek, Pavelka – Sklenička – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček, Hanzl, Šrámek – Jurčík, Piroš, Majdan – Gerhát, Válek, Písařík
    Admiral Vladivostok: Nalimov 28. Stelmark – Kolář, Naumenkov, Lisin, Zubov, Volodin, Sokolov, Gorošanski, Makarov, Krasovski, Li, Podšindjalov, Gynge, Kuzněcov, Kuzmin, Barbačev, Nazarov, Osipov, Davidov, Pyet

Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Petružálek