Karviná – Kolín 1:0 (kon.) | Sokolov – Olomouc 3:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Táborsko 1:1 (kon.)
Opava – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Zlín – Žižkov 3:2 (kon.)
FK Baník Sokolov
3:2 (1:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 16.08.2014, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Rozhodčí Jech píská konec a v Sokolově propuká obrovská radost, neboť Baník dnes v krásném zápase porazil Sigmu Olomouc 3:2. Ve druhém poločase jsme sledovali dramatické utkání plné zvratů, diváci se rozhodně nudit nemohli. Nakonec rozhodla střela Hofmanna z 84. minuty. Děkuji za pozornost a hezký zbytek víkendu. (12:07:52)

90+2

90+2
    Dvořák takticky zatáhl míč k rohovému praporku a navíc vybojoval rohový kop.

90
    Hlavní sudí Jech nastaví 2 minuty.

90
    Vepřek skluzem zastavil pronikajícího Dvořáka a také on bude potrestán žlutou kartou.

88
    Houska zahrál rukou a zblízka vidí žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Pouček, přichází Vaněček.

84
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Baníkovci zůstali po dlouhém autu v šestnáctce Olomouce, odkud jej Čada hlavou poslal proti noze STANISLAVOVI HOFMANNOVI, který nádhernou bombou pod břevno vrátil potřetí v zápase vedení Baníku – 3:2!

83
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Rolinc.

82
    O penaltu se snažil také Ordoš, ale i nyní zůstala píšťalka sudího Jecha němá.

80
    Po dlouhém autu Blažka upadl po jednom ze soubojů Červenka, ale pokutový kop si nevymodlil.

79
    Roh se domácím nepovedl, ale sokolovští hráči zůstávají u míče.

78
    Po Dvořákově centru se chystal hlavičkovat Červenka, ale od Housky se míč odrazil do zámezí.

77
    Standardku z levé strany kopali hosté na Ordoše, ale ten byl hodně důsledně strážen, takže zakončit nedokázal.

75
    Sigma zvýšila otáčky a v posledních minutách baníkovce přehrává. Hanáci chtějí více než jen jeden bod.

73
    Varadi sice přes Hofmanna nepřešel, ale vybojoval alespoň rohový kop. A do toho se solidně rozpršelo.

70
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A je opět vyrovnáno! Domácí odvrátili míč jen za šestnáctku, kde se jej chopil TOMÁŠ ZAHRADNÍČEK a prudkou ránou nedal Dvořákovi šanci – 2:2!

69
    Olomoučtí vybojovali rohový kop, ale sokolovští fotbalisté si tentokrát dávali pozor a nenechali Sigmu zakončit.