Mladá Boleslav – Příbram 4:1 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Slovácko – Jihlava 2:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Jablonec 1:2 (kon.) | Teplice – Slavia 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:2 (0:1)
FK Jablonec
Sobota 16.08.2014, 17:00 • Ďolíček • Synot liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:56:02)

Jablonec dnes vítězí na hřišti Bohemians, kteří tak nepotvrdili tři body z minulého kola z Jihlavy. Asi nejlepším hráčem dnes byl hostující Jan Kopic, který byl u obou branek Jablonce, když na ten první Rossimu přihrál a druhý sám dal. Domácí po snížení v 60. minutě získali převahu, ovšem vyrovnat nedokázali, závěr zápasu byl již hodně nervózní a hosté těsné vedení uhájili.

90+3

Zákroky brankáře Jablonce Hrubého – 1.

Zákroky brankáře Bohemians Švengera – 5.

90+3
    Ve vápně spadl domácí Michal Šmíd, ale není to faul, hra pokračuje, domácí mají míč.

90+2
    Po faulu na Ericha Brabce získávají domácí další příležitost ohrozit branku Jablonce.

90+1
    V první nastavené minutě získávají míč domácí, Švenger rozehrává a jeho spoluhráči se vydávají na polovinu Jablonce.

90
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Pavel Moulis.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále prohrávají o gól, hosté jsou blízko třem bodům!

88
    Lietava prodloužil na levé strany na Mikuše, který ale ztroskotal na bránícím Romerovi.

86
    Bohemians mají na vyrovnání čím dál méně času, proti dobře hrajícímu soupeři to budou mít v samém závěru hodně složité.

85
    Jenže Rossi odhlavičkovává centr domácích a míč se postupně dostává až na polovinu Bohemians.

84
    Janu Kopicovi odpískán faul na vlastní polovině, šance pro Bohemians.

83
    Závar před brankou Bohemians, míč nakonec končí v rukavicích Švengera, který bude moci rozehrát od vlastní branky.

82
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází John Mosquera, přichází David Bartek.

82
    Doležal se na bližší tyči dostává ke střele, ale míč míří pouze vedle branky.

81
    Střídání v týmu FK Baumit Jablonec: ze hřiště odchází Nermin Crnkić, přichází Vojtěch Kubista.

81
    Po zákroku bránícího Engelmanna mají hosté další roh, znovu z pravé strany, to vše ale až po střídání.