Kortrijk – Genk 1:1 (kon.) | Oostende – Mechelen 2:0 (kon.) | Charleroi – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
Lokeren – Lierse 2:0 (kon.)
KV Kortrijk
1:1 (1:0)
KRC Genk
Sobota 16.08.2014, 18:00 • Guldensporenstadion (kapacita: 9 399 míst) • Belgická Jupiler Pro League

Utkání skončilo zaslouženou remízou a KRC Genk si na svou premiérovou výhru v letošní sezóně bude muset ještě počkat. Zápas začal lépe pro domácí tým, který se dostal do vedení již ve dvacáté deváté minutě, když hostující brankář Bizot podcenil míč a dal si vlastní gól. Genk však ve druhém poločasu vyrovnal, kdy hlavičkou se prosadil Mboyo. Oba celky tak berou zaslouženě jeden bod. Ode mě je to pro dnešek z belgické nejvyšší soutěže vše, na shledanou. (19:59:15)

90+3

92+3
    Vossen v samotném závěru utkání mohl rozhodnout! Jeho pokus však domácí brankář zlikvodoval.

90+2
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Klaasen, přichází Ragolle.

90+1
    Genk se v nastaveném čase pouští do útoku, ale má problém dostat přes skvěle fungující zálohu.

90
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Chevalier, přichází Mahau.

90
    Vypadá to, že utkání se dohraje v přátelském duchu.

90
    Žlutou kartu dostává Mbodji (KRC Genk).

88
    Další akce domácích, Santini čekal na středu hřiště na přihrávku, ale Chevelier to měl složité, skvělý obranný zákrok předvedl Tshimanga.

86
    Hodně nečekaný byl teď pokus domácího Klaasena, který to zkusil z ostrého úhlu a míč směřoval do branky, ale brankář vše viděla a neměl problém.

85
    Do ofsajdového postavení se dostal Chevalier, míč pro hosty.

84
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Ulens, přichází Van Eenoo.

83
    U míče stále zůstává Genk, který přes Ngcongcu hledá cestu k pokutovému území domácího KV.

82
    Přetažený centr vyslal do vápna De Mets, odkop od brankáře.

81
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Buffel, přichází De Ceulaer.

80
    Jako přes kopírku teď vypadala akce Kortrijku. S výjimkou, že zakončoval Santini.

79
    Povedená akce na straně Genku, střídající Kage se hned zapojil do kombinace s Mboyem a druhý jmenovaný záhy prověřil pozornost brankáře Keeta.