Kortrijk – Genk 1:1 (kon.) | Oostende – Mechelen 2:0 (kon.) | Charleroi – Waasland-Beveren 2:2 (kon.)
Lokeren – Lierse 2:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:2 (1:0)
Waasland-Beveren
Sobota 16.08.2014, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi (BEL) • Belgická Jupiler Pro League

Přeji vám příjemný zbytek sobotní noci a příjemně strávenou neděli. Dobrou noc! (21:54:48)

Utkání týmů ze dna tabulky nabídlo ještě pořádné drama. Waasland vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně a odměnou mu byla srovnávací branka. Patnáct minut před koncem ovšem nařídil Delacour pokutový kop za hru rukou a Rossini poslal svůj tým po šesti minutách na hřišti do vedení. Už to vypadalo, že si Charleroi připíše první tříbodový zisk do tabulky, ale v samotném závěru se prosadil Marić a zachránil pro svůj tým alespoň bod.

90+3

90+2
    Sporting je očividně zaskočený inkasovanou brankou a hosté už se nikam nehrnou, protože jsou s bodem spokojení.

90+1
    Sudí nastavuje tři minuty!

90
    Waasland právě vstřelil branku!
    Za pět minut dvanáct se to Waaslandu přece jen podařilo. Dnešní utkání se stává zápasem střídajících hráčů, protože zatímco Rossini poslal domácí do vedení, MILOŠ MARIĆ srovnává v poslední minutě základní hrací doby na 2:2!

89
    Hosté se tlačí do zakončení, ale zatím se jim nedaří najít recept na obranu Charleroi.

88
    Waasland se ještě snaží zatlačit svého soupeře a kombinuje na útočné polovině hřiště.

86
    Poslední střídání Waaslandu. Ze hřiště odstoupil Henkens a o vyrovnání se bude pokoušet také Deflem.

84
    Sudí Delacour se s hosty nemaže. Další zákrok v podání Da Silvy Robsona (WAS) znamená čtvrtou žlutou pro hosty.

82
    Charleroi už brání těsný výsledek a pomalu vyhlíží první tři body do ligové tabulky.

80
    Charleroi naposledy střídá. Aktivního Kitambalu vystřídal Houdret.

80
    Další žlutá, tentokrát pro Davida Addyho (WAS).

78
    Blíží se poslední desetiminutovka a pro hosty je inkasovaná branka nepříjemnou ránou.

76
    Emondova střela proletěla pouze nad domácí brankou, kterou dnes kryje Mandanda.

75
    Dlužím omluvu za mylnou informaci. Sudí Delacour odpískal hru rukou, na kterou ho upozornil jeden z kolegů na čáře.

75
    Giuseppe Rossini (CHL) ještě uviděl žlutou kartu.

75
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    GIUSEPPE ROSSINI se toho rozhodně nebojí. Na hřišti strávil pouze pár minut a už se ujal pokutového kopu, který úspěšně proměnil – 2:1!