PSG – Bastia 2:0 (kon.) | Lens – Guingamp 0:1 (kon.) | Lorient – Nice 0:0 (kon.)
Méty – Nantes 1:1 (kon.) | Rennes – Évian TG 6:2 (kon.) | Toulouse – Lyon 2:1 (kon.)
FC Méty
1:1 (1:1)
FC Nantes
Sobota 16.08.2014, 20:00 • Stade Saint-Symphorien (Longeville-lès-Metz). • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera i celého zbývajícího víkendu a někdy příště u dalších on-line přenosů se těším na shledanou. (21:58:27)

Červené karty: 0 – 0

Ve druhé půli se diváci gólů nedočkali, o osudu zápasu tak prakticky rozhodlo jeho prvních patnáct minut. Nováček ligy si tak připisuje druhou remízu ve druhém zápase sezóny, Nantes naopak ve druhém zápase za sebou vstřelilo jen jeden gól, ale zatímco v předchozím klání mu k vítězství stačil, dnes ne. Z celkového pohledu je remíza spravedlivá, žádný z dnešních soupeřů dnes nebyl o moc lepší než ten druhý, svědčí o tom i velice vyrovnané držení míče.

90+4

90+3
    Tak poslední rohový kop hostů, předpokládám, že po jeho rozehrání hlavní arbitr zápas ukončí.

90+3
    Dupé musel hodně rychle ven z branky, aby byl u míče dřív než dobíhající protihráči.

90+2
    Po útočném faulu se musí žlutý tým vrátit zpátky na svoji stranu a míč přenechat soupeři.

90+2
    Takže ještě roh pro Nantes.

90+1
    Hlavní arbitr nakonec odpískal domácím faul a hosté tak mohou v klidu rozehrát, ale hlavně se uklidnit.

90+1
    Tři minuty se budou ještě hrát.

90
    Červení v posledních chvílích pobývají déle u pokutového území svého protivníka, ale do šance se nedokáží dostat.

89
    Znovu končí míč u brankáře hostů, znovu tak bude rozehrávat.

88
    O rozehrávku od brány se postará Dupé. Zápas se pomalu chýlí k závěru.

86
    Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Yeni Ngbakoto, přichází Fadil Sido.

85
    Další roh pro žlutý tým.

84
    Daleký nákop končí až u Dupého.

83
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Johan Audel, přichází Vincent Bessat.

83
    V podstatě stejně jako soupeř, na centrovaný balón si nejvýš vyskočil Carrasso a schoval jej do svých rukavic.