Eindhoven – Breda 6:1 (kon.) | Dordrecht – Zwolle 1:2 (kon.) | Twente – Den Haag 2:2 (kon.)
Arnhem – Cambuur 2:2 (kon.)
FC Twente
2:2 (1:0)
HFC ADO Den Haag
Sobota 16.08.2014, 19:45 • Arke Stadion, Enschede • Nizozemská Eredivisie

Skončilo nám utkání druhého kola Eredivisie, kde domácí Twente hostilo Den Haag. V prvním poločase nepouštěli domácí hostující celek vůbec do hry. Po zásluze ho vyhráli 1:0, když se na konci poločasu trefil Mokotjo. Den Haag se v druhé půli osmělil. Nejprve vyrovnal z penalty Alberg a následně poslal do vedení hostující celek van Duinen. Konec zápasu byl velmi vypjatý a akce střídala akci. Jednu takovou zakončil chvíli před koncem utkání Eghan a stanovil tak konečné skóre utkání na 2:2. (21:42:30)

90+3

90+2
    Domácí se ještě snaží, ale obrana Den Haagu drží pevně.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Børven mohl rozhodnout, ale jeho střela postrádala razanci.

89
    Nyní to však vypadá, jakoby byly oba celky spokojeni s výsledkem.

88
    Domácí jsou rázem opět na koni. Ženou se za vítězstvím.
    Shadrach EGHAN 2:2

87
    Twente právě vstřelilo branku!
    SHADRACH EGHAN se dostal k odraženému balónu, kerý napálil na branku Hansena. Ten se natahoval marně. Je srovnáno.

86
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Houtkoop, přichází Bakker.

84
    Eghan se zhostil míče. Ovšem jeho pokus skončil jen ve zdi.

83
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Mokhtar, přichází Børven.

83
    Kristensen fauloval před vápnem a Twente bude mít šanci z nějakých pětadvaceti metrů.

83
    Domácí se ženou za vyrovnáním. Ruce jim svazuje nervozita a čas, který ubíhá nelítostně rychle.

82
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Bengtsson, přichází Ould-Chikh.

81
    Zápas je teď velmi emotivní. Hráči hrají "na krev".

80
    Twente bude rozehrávat rohový kop.

79
    Žlutou kartu dostává Alberg (HFC ADO Den Haag).

78
    Vzápětí se dostali domácí do vápna Den Haagu a dožadovali se odpískání penalty po pádu jednoho z domácích. Rozhodčí faul nepíská.