Mělník – Ústí n/L 1:4 (kon.)
HC Junior Mělník
1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 25.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Mělník, Klášterní 647, Mělník • Zápasy mládeže

Do zápasu lépe vstoupili hokejisté Mělníku, kteří se ujali vedení v desáté minutě zásluhou přesilovkové trefy Libora Stinky. Ve druhé části, konkrétně v minutě dvaadvacáté, zužitkoval přesilovou hru Matěj Harkabus, jenž srovnal skóre na 1:1. O vítězi rozhodlo až závěrečné dějství, které s přehledem ovládli hosté. Dvě branky Sebastiana Dörnera a gól Jakuba Štochla v oslabení znamenal výhru Ústí nad Labem 4:1.

Z Mělníku je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:45:46)

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky:
     10. Stinka – 22. Harkabus (Zich, Mareš), 43. Dörner (Zich), 47. Štochl, 49. Dörner (Zich).
    Vyloučení: 9:8, navíc Tipán (UNL) 10 min. [ZHK].
    Využití: 1:2.
    V oslabení: 0:1.
    Střely na branku: 29:54 (11:17, 7:19, 11:18).
    Diváci: 38.
    Průběh utkání: 1:0, 1:4.

60:00

58:24
    Na závěr třetího dějství přesilová hra pro domácí. Karel Zich (UNL) si jde odpočinout, neboť dostal menší trest za vražení na hrazení.

Vyloučení celkem v zápase: 9:8, navíc Tipán (UNL) 10 min. [ZHK].

55:39

53:39
    Znovu se otevírají vrátka u trestné lavice Mělníka, Filip Robotka (MEL) si musí odsedět menší trest za podražení.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 9:7, navíc Tipán (UNL) 10 min. [ZHK].

52:16

50:16
    Pavel Vidlička (UNL) dnes počtvrté na trestné lavici, teprve podruhé ale za svůj prohřešek. Zadák Severočechů vyloučen na dvě minuty za krosček.

Vyloučení celkem v zápase: 8:7, navíc Tipán (UNL) 10 min. [ZHK].

47:20
    Ústí n/L právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Karel Zich.

47:01
    Vylučovat se bude nyní na opačné straně. Dvířka od trestné lavice se otevírají Jakubu Šípkovi (MEL), který inkasoval dvě minuty za napadení.

Vyloučení celkem v zápase: 8:6, navíc Tipán (UNL) 10 min. [ZHK].

46:43

45:05
    Gól v oslabení! Autorem branky je JAKUB ŠTOCHL. Asistence: Sebastian Dörner, Erik Mareš.

44:43
    Šance na vyrovnání pro Junior. Na trestnou lavici putuje Martin Štěpánek (UNL), jenž obdržel menší trest za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 7:6, navíc Tipán (UNL) 10 min. [ZHK].

42:26
    Autorem branky je SEBASTIAN DÖRNER. Asistence: Karel Zich.

42:15
    Další vzájemné vyloučení, potrestáni:

Mario Tipán (UNL) – dvě minuty za hrubost;
    Lukáš Douša (UNL) – dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 7:5, navíc Tipán (UNL) 10 min. [ZHK].

Tresty se krátí, hrát se bude pět na pět.

41:09

40:01

I ve druhé dvacetiminutovce zhlédlo obecenstvo jeden přesný zásah. Do černého se v přesilové hře trefil za asistence Karla Zicha a Erika Mareše útočník Matěj Harkabus. Po čtyřiceti minutách hry platí v Mělníku vyrovnaný stav 1:1.

Další třetina začne přibližně v 19:50 hod.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 11. Stinka (Robotka) – 21. Harkabus (Zich, Mareš), 43. Dörner (Zich), 46. Štochl (Dörner, Mareš), 48. Dörner (Zich)

HC Junior Mělník: Michal Procházka (Šimáček) – Cicvárek, Douša, Lenc, Mráz, Stinka, Škarohlíd, Valda, Vaněk – Šulc, Šesták, Cornová – Litera, Zamrazil, Janele – Buk, Šípek, Robotka – Skřivánek, Horevaj. Trenér: Vladimír Student.
    HC Slovan Ústí nad Labem: J. Volke (Lejčík) – Štochl, E. Mareš, Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička – Dörner, K. Zich, Harkabus – Batryn, T. Čermák, M. Veselý – Gottfried, Herák, Tipán. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Rozhodčí: Gabriel, Kotek