Olomouc – Havířov 5:1 (kon.) | Olomouc – Havířov 2:0 (kon.)
HC Olomouc
2:0 (0:0, 2:0,0:0)
AZ Havířov
Čtvrtek 28.08.2014, 13:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Zápasy mládeže

60:00
    Konec zápasu. (15:04:26)

59:30
    Havířovští se snaží ještě s výsledkem něco udělat, i se štěstím se ale Olomouckým daří odolávat.

58:10
    Pár minut před koncem vyrazil do útoku Husták, poloprázdnou bránu ale z blízka přestřelil.

56:03
    Dvouminutový trest si odsedí i Dudek (HAV).

54:27
    Říčka (OLO) putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

54:25
    Dudkova střela olomouckému brankáři problémy nedělala, stihl sklapnout betony včas.

52:33
    Korovský se pokusil Pospíšila vymíchat, ten ale reagoval až v posledním možném okamžiku a puk vyrazil.

52:33
    Korovský byl v samostatném úniku zahákován a je nařízeno trestné střílení.

52:05
    Olomouc šetří čas a nepouští Havířovské přes útočnou modrou čáru.

51:23
    Kališ (OLO) potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

48:59
    Peterka se tlačil k bráně, domácí brankář ale věděl, kde je puk a přerušil hru.

47:06
    Jiří Horák přihrával Kubovi, ten ale neměl dostatek času na to, aby puk zpracoval, a tak trefil pouze betony brankáře.

46:27
    Matic Jeklič vyrazil po pravé straně k bráně hostů, na kruhu byl ale zastaven zákrokem na hranici pravidel.

44:00
    Víc ze hry teď mají Olomoučtí, k zakončení se přes bránící hráče hostů dostávají velmi těžko.

41:00
    Olomoučtí se chvíli udrželi v útočném pásmu, havířovská obrana je ale velmi pozorná, a tak veškeré pokusy domácích končí zblokováním nebo sklepnutím kotouče.

40:01

40:00

39:59
    Husták (OLO) je těsně před koncem druhého dějství vyloučen za vražení na hrazení.

39:36
    Olomouc právě vstřelila branku!
    JIŘÍ HORÁK zvyšuje olomoucké vedení. Po závaru před bránou našel střelou z mezikruží volný prostor, kudy poslat kotouč do brány. Bez asistence.

39:12
    Hajšman zkoušel zprava prověřit pozornost hostujícího brankáře, ten byl však připravený.

37:58
    Spurný znovu v akci, po jeho střele havířovský brankář puk jen vyrazil, na dorážku ale nebyl nikdo z Olomouckých připravený.

36:45
    Korovský (HAV) je potrestán menším trestem.

36:23
    Beutlova střela se odrazila od havířovského hráče. Útočník Kohoutů si pro puk ale stihl dosprintovat do svého pásma.

35:26
    Tentokrát se po pořádný zmatek před bránou postarali domácí. Gerža si myslel, že má puk pod kontrolou, chybělo ale málo a Galvas mohl kotouč dostat za brankovou čáru.

34:44
    Kozubek (HAV) míří na dvě minuty na lavici hanby za podražení.

34:15
    Po závaru před brankou musel buk krotit až Pospíšil, který si připsal několik dobrých zákroků.

32:47
    Kuba nabral rychlost a těsně před bránou dostal přihrávku, bohužel ale směřovala na paty mladého útočníka.

31:30
    Spurný to zkoušel od modré, jeho střela ale skončila v připravené lapačce hostujícího strážce svatyně.

30:12
    Škoda dostal u kruhu přihrávku od Jiřího Horáka a pálil. Jeho pokus ale zblokoval bránící hráč.

29:03
    Havířov jde do tří. Za vyhození puku a zdržování hry si odsedí dvě minuty Němec (HAV).

27:25
    Další přesilovka pro domácí, na trestnou putuje na dvě minuty Moravčík (HAV).

26:34
    Havířov dobře brání a nepouští domácí hráče k zakončení.

25:13
    Po dělovce jednoho z olomouckých Gerža přerušuje hru, vhazovat se bude v útočném pásmu Olomouce.

24:02
    Kuba těsně před bránou poslal přihrávku Markovi, ten ale trefil pouze chrániče připraveného Gerži.

23:27
    Korovský znovu v útoku, tentokrát ale z kruhu napálil pouze boční síť.

22:36
    Domácí otevírají skóre po střele JIŘÍHO HORÁKA se puk odrazil přímo za záda havířovského brankáře. Bez asistence.

21:59
    Rok Macuh je na dvě minuty odeslán na trestnou (HAV).

21:48
    Škodův projektil od modré zneškodnil hostující brankář.

20:49
    Moravčík vyrazil do útoku, dvojice bránících hráčů ho ale nepustila od mantinelu.

20:01

20:00

19:50
    První třetina se dohrává už jen u mantinelu.

19:14
    Pospíšil havířovský pokus vyrazil jen před sebe, a tak musel vypomoci jeden z bránících domácích, když kotouč odpálil do bezpečí.

18:12
    Další přesilovka pro Havířov. Na trestnou putuje na dvě minuty Machálek (OLO) za držení protihráče.

17:58
    Korovský je velmi aktivní a znovu se sám snažil mezi dvěma hráči dostat do útoku, ti jej ale u levého mantinelu odstavili od puku.

16:30
    Hraje se spíš od mantinelu k mantinelu než kdekoliv jinde, oba týmy se snaží držet útočící hráče co nejdál od svých brankářů.

15:10
    Olomoučtí vybojovali puk u mantinelu a osvobozují se.

14:29
    Početní výhodu si vyzkouší také Havířovští. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Škoda (OLO).

13:20
    Velmi vyrovnanou hru obou celků, kdy útok střídal útok, ale k vážnějšímu ohrožení ani jedné z branek nedošlo, zastavuje až Pospíšil zalehnutím kotouče po střel jednoho z hostů.

10:40
    Před bránou Havířova hledal Kuba někoho, komu přihrát. Místo Zabloudila se ale ke kotouči dostal hostující hráč a vyrazil do útoku.

09:53
    Po pravém křídle mířil do útoku Polak, kousek za útočnou modrou jej ale od kotouče odstavil bránící hráč domácích.

07:47
    Domácí jsou sice usazeni v pásmu, svou přesilovku ale možná až překombinovali a ke střele se odhodlali příliš pozdě.

06:54
    První přesilovku si zahrají domácí. Korovský (HAV) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

06:10
    Hajšman se pokusil střelou z otočky najít Hežu připraveného před bránou, hostující hráči ale střelu zblokovali.

04:00
    Hraje se velmi vyrovnaná hra, akce střídá akci , domácím se však přece jen daří o něco déle udržet v pásmu soupeře.

01:40
    Domácí jsou dál aktivní, Říčka ale poslal před bránou puk pouze na hůl havířovského obránce.

01:24
    Škoda pálil od modré, jeho vysokou střelu ale havířovský gólman schoval v lapačce.

00:27
    Husták se hned v úvodu zápasu dostal do slibné šance, když se snažil procpat puk podél tyčky. Gerža ale místo pokryl.