Pelhřimov – Kobra 6:5 (kon.) | Mountfield HK – Linz 2:1 (kon.)
Mountfield HK
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Steinbach Black Wings Linz
Neděle 31.08.2014, 18:00 • Elektromont Aréna, Vrchlabí • Přípravné zápasy

Je dobojováno. Třetí část se nesla ve snaze Lince vyrovnat. Hradečtí svou hrou nepustili hosty do vyložených šancí. Rakouský zástupce zkusil minutu před koncem hru bez brankáře, ale gól už nikdo nepřidal a tak končí dnešní utkání vítězstvím Mountfieldu 2:1. Hezký zbytek dne. (20:05:11)

60:00

59:57
    Pláněk vyhodil na zakázané uvolnění. Poslední tři vteřiny třetí třetiny. Vhazuje se po pravici Kantora.

59:43
    Oddechový čas pro hosty.

59:43
    Navíc se hosté provinili ofsajdem.

59:33
    Mountfield drží kotouč daleko od Kantora.

59:02
    Linec hraje bez brankáře a zkouší hru v šesti.

58:37
    Hosté jsou v plném počtu.

58:30
    Domácí jsou v pásmu, ale nedostávají se k zakončení.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:37
    Mountfield bude mít možnost ke skórování. Vyloučen je na dvě minuty Mayerhauser za sekání.

56:33
    David Skokan se prodíral z pravé strany před branku, kde nahrával na Kukumberka, který kotouč nezachytil.

56:04
    Tomáš Mertl chtěl nahodit kotouč za Dechela, ale rozhodčí odpískali zakázané uvolnění.

54:59
    Oberkofler hledal spoluhráče před brankou, k němuž se puk nedostal. Linec tlačí hradecké hráče.

54:18
    Hradečtí jsou kompletní.

53:48
    Aktivní Ulmer byl opět v šanci, ale ani tentokrát nemusel Kantor zasahovat.

53:26
    Domácí se osvobozují.

52:39
    Rau se prokličkoval před Kantora, ale obrana Mountfieldu mu znemožnila vystřelit.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 6. Mertl (Kudrna, Pláněk), 38. Mertl (Dietz, Frühauf) – 37. Lebler (Ulmer)

Mountfield HK: Kantor (Veselý) – Frühauf, Dietz, Mikuš, Jank, Vašíček, Pláněk – Šimánek (C), Mertl, Kudrna, Skokan, Kukumberg, Dej, Červený, Knotek, Beránek, Nedvídek, Troliga, Kopta
    Steinbach Black Wings Linz: Dechel (Ouzas) – Lukas, Murphy, Dorion, Piché, Mitterdorfer, MacDonald, Mayrhauser, Fechtig – Baumgartner, Rau, Kozek, Lebler, Lukas (C), Ulmer, Spannring, Oberkofler, Iberer, Franz, Hofer, Macierzynski

Rozhodčí: Homola, Veifurter – Kis, Lučan