Nitra – Olomouc 4:5 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:4 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 6:5 (kon.) | Nové Zámky – Skalica 5:2 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:4 (kon.)
Prostějov – Havířov 5:3 (kon.) | Břeclav – Trnava 4:5 (kon.) | Děčín – Bílina 4:1 (kon.)
Litoměřice – Most 4:0 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:8 (kon.) | K. Vary – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.)
Klášterec nO – Řisuty 4:5 (2:3 po s.n.) | Šumperk – Tychy 3:0 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 6:3 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (1:2 po s.n.) | Opava – Frýdek-M. 7:2 (kon.) | Senica – Kapfenberg 4:3 (4:3 po s.n.)
Val. Meziříčí – Karviná sledge 5:2 (kon.) | Piešťany – Dunaújváros 6:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:1, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Úterý 02.09.2014, 18:00 • KV Arena • Přípravné zápasy

Vítáme vás u dnešního on-line přenosu z přátelského zápasu z KV Areny. Utkání začíná v 18:00 a bude vás jím provázet David Košinár.

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Redlihs, Tomeček, Šmach, Kvapil, Deyl, Harant, Rohan, Dvořák – Štals, Balán, Duda (C) – Vachovec, R. Hruška, D. Hruška – Pšurný, Kverka, Tomeček – Heizer, Skuhravý, Gorčík

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Pulpán, Kadlec, Jeřábek, Mozík, Boháč, Moravčík, Pavlíček – Beran, Simon, Kratěna (C) – Johnson, Lev, Balej – Kašpařík, Schleiss, Michel – Sýkora, Dvořák, Přikryl

Rozhodčí: Florián, Turčan – Gerát, Belko.

00:01

00:05
    Úvodní buly vyhráli hosté a ženou se ihned dopředu.

00:14
    První přerušení. Habal po nahození raději kryje puk a vhazovat se bude v obranném pásmu Energie.

01:01
    Plzeň je stále usazená v útočném pásmu a snaží se o vysoký pressing.

01:22
    Další přerušení po střele Mozíka a vhazovat se bude znovu před Závorkou.

01:50
    Tomáš Harant prověřil první střelou z dálky Machovského, který puk vyráží do rohu kluziště.

02:33
    Po teči jednoho z karlovarských útočníků končí kotouč na plzeňské střídačce a vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:55
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou a hraje se ve vysokém tempu.

04:34
    Pšurný se snažil prokličkovat obranou Plzně, ale ta ho nepustila do žádné větší šance.

05:10
    Kverka od modré vypálil, ale jeho střelu vyrazil Machovský vyrážečkou.

06:00
    Další přerušení a hra se stěhuje před Závorku.

07:09
    Energetici jsou usazeni v útočném pásmu a pokoušejí se najít skulinu v hostující obraně.

08:20
    Jsme téměř v polovině první třetiny a zatím jsme neviděli žádnou větší šanci ani na jedné straně.

09:13
    Johnson dostal dobrou přihrávku před bránu, ale Habal si dokázal skvěle vybruslit a jeho střelu zneškodnit.

09:50
    První vyloučení zápasu. Matěj Beran (PLZ) je odeslán na trestnou lavici za vysokou hůl.

09:58
    Domácí miláček Václav Skuhravý promarnil obrovskou šanci, když nikým neatakován nedokázal usměrnit kotouč do prázdné brány.

11:11
    Domácím se dlouho nedařilo usadit v pásmu. To se povedlo až nyní a může začít řádně vypadající přesilová hra.

11:44
    Jenže následuje vyhození a více se toho v přesilové hře domácím vyrobit nepodaří.

11:53
    Beran je na ledě a Plzeň hraje v plném počtu.

12:38
    Heizer pálil z mezikruží, ale Machovský jeho střelu vyrazil okrajem lapačky.

12:50
    Další přesilová hra pro domácí. Dominik Simon (PLZ) si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

13:45
    Ani tato přesilovka se energetikům nedaří a hosté v klidu vyhazují.

14:45
    Nádherný ťukec v podání tandemu Radim Hruška a Vojtěch Tomeček, kteří totálně rozebrali hostující obranu, ale druhý jmenovaný nedokázal z blízka prostřelit Machovského.

14:50
    Simon je na ledě a Plzeň hraje v plném počtu.

16:02
    Po tlaku před Habalem raději karlovarský gólman přerušuje hru.

17:26
    Pomalu se nám blíží konec třetiny a vypadá to, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu 0:0.

17:49
    Plzeň je usazena v útočném pásmu a roztáčí svůj kolotoč.

18:02
    Ten se podařilo zastavit až nedovoleným zákrokem. Za vysokou hůl si odpyká dvě minuty na trestné lavici Jekabs Redlihs (KVA).

18:44
    Ani hostům se přesilová hra příliš nedaří a Energie v klidu vyhazuje puk přes všechny čáry.

19:02
    Běží poslední minuta první třetiny.

20:00

Je za námi první třetina, která nám přinesla více šancí na straně domácích, kteří je ovšem nedokázali přetavit v góly. Na straně hostů jsme zatím neviděli žádnou výraznější šanci, a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:0.

20:01

20:05
    Lukáš Pulpán (PLZ) si odsedí dvě minuty za podražení a nabízí Karlovým Varům další přesilovou hru.

20:59
    Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu a Plzni se daří vyhazovat.

21:35
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Jenže to už je minulost! Po závaru před bránou se podařilo Radimu Hruškovi poslat puk mezi kruhy na RADKA DUDU a ten přesnou dělovkou k tyči otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Radim Hruška, Vojtěch Tomeček.

23:08
    Domácí jsou na koni a nyní pálí z každé pozice.

24:28
    Jekabs Redlihs (KVA) je odeslán na trestnou lavici za nedovolené bránění.

25:24
    Oba týmy dnes mají veliký problém s přechodem do útočného pásma a nedokáží se zde usadit.

26:12
    Až nyní se Plzeň usadila snaží se vymyslet nějakou příležitost ke skórování.

26:30
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! ONDŘEJ KRATĚNA se protáhl domácí obranou a bekhendem přehodil rameno Habala! Asistence: Lukáš Pulpán.

27:36
    Hra dostává nový náboj a znovu je to vyrovnaný boj.

28:54
    Plzeň je nyní lepším týmem a dostává se časteji do zakončení. Domácí gólman zatím výborně kryje všechny střely.

29:35
    Energie momentálně pouze vyhazuje puky z pásma a nijak se nežene dopředu.

30:25
    Další útok Plzně zastavuje ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

30:59
    Jsme za polovinou zápasu a hra se přelévá z jedné strany na druhou.

31:31
    Po teči jednoho z karlovarských obránců tečoval puk, který letí až za mantinel a následovat bude vhazování v obranném pásmu Energie.

33:28
    Přesilová hra pro Plzeň. Sebastian Gorčík (KVA) dostává dvě minuty za držení.

34:24
    Úmyslný ofsajd zastavil možnost brejku Energie a hra se stěhuje znovu před domácího gólmana.

34:59
    Přesilová hra Plzně se pomalu chýlí ke konce a stále se hostujícímu týmu nepodařilo vytvořit nějakou větší příležitost.

35:32
    Gorčík je na ledě a Energie hraje v plném počtu.

36:46
    Druhá třetina se pomalu chýlí ke konci a znovu to vypadá na odchod do kabin za nerozhodného stavu.

37:37
    Možnost pro domácí na skórování. Dominik Kubalík (PLZ) si odsedí dvě minuty za hákování.

38:53
    Domácí jsou usazeni v útočném pásmu, ale nedaří se jim vyzrát na dobře postavený plzeňský blok.

39:37
    Kubalík je na ledě a Plzeň dokázala ubránit i toto oslabení.

40:00

Druhá třetina je u konce a znovu se odchází za nerozhodného stavu, ale tentokrát 1:1. Domácí šli nejdříve po přesně střele Dudy do vedení, ale Plzni se podařilo vzápětí srovnat. Třetí třetina začne přibližně v 19:23.

40:01

40:39
    Začal třetí část a uvidíme, který z týmů se nám předvede v lepším světle.

41:51
    Kašpařík rozjížděl útočnou akci Plzně, ale brzy ztroskotal na domácí obraně, která ho o puk připravila.

42:30
    Obrovská příležitost domácích, kteří nakonec dostali puk za Machovské, jenže až po odpískání.

43:39
    Domácí jsou nyní lepším týmem a přehrávají Plzeň ve všech směrech.

44:28
    Hosté mají velké problémy s přechodem přes útočné pásmo, které domácí obrana skvěle brání.

45:05
    Až nyní se dostala Plzeň do pásma a domácí gólman raději přerušuje hru. Vhazovat se bude v obranném pásmu Energie.

45:49
    Plzeň bude mít možnost přesilové hry. Za podražení si odsedí dvě minuty Radek Duda (KVA).

46:36
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a kombinují zde pouze po mantinelech.

47:23
    Harant vystavil jasnou stopku u mantinelu Beranovi a vyhazuje puk přes všechny čáry.

47:49
    Duda je na ledě a Energie přežila další oslabení bez úhony.

48:59
    Plzeňští kombinují ve vlastní třetině a hledají nejlepší možnost pro přihrávku na založení útoku.

49:47
    Jakub Lev se nešťastně zranil a po přerušení se bude vhazovat ve středním pásmu.

50:33
    Mozík střílel z mezikruží, ale jeho střela byla ztečována mimo branku.

51:47
    Dlouho jsme neviděli ani na jedné strany nějakou větší šanci. Skóre zatím stále zůstává nerozhodné.

52:11
    Nepřesnost v rozehrávce Plzně a puk letí až na zakázané uvolnění.

52:19
    Duda natlačil Sýkoru do Machovského brány a hra se stěhuje do středního pásma.

52:43
    Opět Duda, který se protáhl po pravé straně, ale jeho bekhendový pokus si Machovský v klidu pohlídal.

53:41
    Plzeň má možnost přesilové hry. Za sekání je vyloučen Radim Hruška (KVA).

54:39
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu a kombinují zde.

55:03
    Habal výborně pokryl střelu a přerušuje hru, aby jeho spoluhráči mohli v klidu vystřídat.

55:39
    Střela Pulpána od modré končí přesně na hrudi karlovarského gólmana.

56:51
    Třetí třetina se blíží ke konci a vypadá to, že vše dospěje do prodloužení.

57:45
    Jan Tomeček vyvezl puk z pásma, nahodil ho na Machovského a celá karlovarské lajna odchází střídat.

58:29
    Habal znovu skvěle zasahuje a drží naděje svého týmu.

58:49
    Duda si na modré čáře nerozuměl s Balánem a je z toho ofsajd Energie.

59:35
    Zakázané uvolnění Plzně, která nepřesně rozehrála. Hra se stěhuje před Machovského.

59:48
    Vachovec nyní mohl rozhodnout! Sám před Machovským ovšem nedokázal propasírovat puk přes plzeňského gólmana.

60:00

Je za námi základní hrací doba, ve které se nerozhodlo a budou následovat rovnou samostatné nájezdy.

Jako první jel Radek Duda a nekompromisně zavěsil! 1:0!

Za Plzeň jel Kadlec, ale nedokázal přehodit Habalův beton. 1:0.

David Hruška na druhé straně také Machovského nepřekonal. 1:0.

Tomáš Kratěna srovnává. Krásně Habal vymíchal a puk zasunul mezi betony. 1:1.

Balán si na Machovského nepřišel. 1:1.

Simon na druhé straně také neuspěl. 1:1.

Pořadí nájezdů se obrátí...

Balej kličkou do forhendu překonává Habala! 1:2!

Vojtěch Tomeček musí dát.

Jenže naneštěstí mu ujel puk a Machovský ani nemusel zasahovat.

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil JOZEF BALEJ.

Je za námi konec zápasu, které nám sice moc branek nepřineslo, ale za to se bylo na co dívat. Toto je ode mne pro dnešek vše a těším se u příštího onlajn přenosu na počtenou. (20:04:58)

David Košinár

Branky a nahrávky: 22. Duda (R. Hruška, Tomeček) – 27. Kratěna (Pulpán), 65. Balej

Rozhodčí: Florián, Turčan – Gerát, Belko