Maďarsko – Španělsko 0:1 (kon.) | Kazachstán – Francie 1:5 (kon.) | Ukrajina – Švýcarsko 2:0 (kon.)
Rumunsko – Černá Hora 4:3 (kon.) | Nizozemsko – Gruzie 0:1 (kon.) | Norsko – Portugalsko 1:2 (kon.)
Slovensko – Skotsko 1:1 (kon.)
Slovensko
1:1 (0:0)
Skotsko
Čtvrtek 04.09.2014, 20:30 • Štadión Pod Dubňom, Žilina • Kvalifikace ME U21

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

V pozice favorita vstupuje do této kvaifikační bitvy domácí Slovensko, které je po šesti zápasech kvalifikační skupiny na druhém, tedy postupovém, místě se ziskem třinácti bodů s bilancí čtyř výher a jedné remízy a prohry. Vedoucí Nizozemsko má o tři body více. Naopak Skotové ztrácí ze třetího místa na svého dnešního soupeře již bodů šest, když v šesti zápasech již třikrát prohráli a zvítězili pouze dvakrát, k čemuž přidali bod za domácí remízu s Gruzií.
    Stevie May nebude chybět v sestavě Skotska v dnešním utkání proti domácímu Slovensku

Utkání se odehraje na Štadiónu Pod Dubňom v Žilině a provede jím trojice ukrajinských rozhodčích, jako hlavní Anatolij Žabčenko a asistenti Olexij Andrejev s Igorem Alochinem.

Vítejte u on-line přenosu utkání třetí kvalifikační skupiny o postup na Mistrovství Evropy v kopané hráčů do 21 let, které se uskuteční v roce 2015 v České republice, v němž SLOVENSKO přivítá SKOTSKO.

Slovensko: Rusov – Pauschek, Niňaj, Hudák, Teixeira – Rusnák, Hrošovský, Duda, Lásik (C), Schranz – Zrel'ák
    Náhradníci: Le Giang – Mazáň, Lobotka, Meszáros, Mihalík, Paur, Malec

Skotsko: Archer – Jack (C), Mcghee, Findlay, Robertson – Slater, McLeod, Mcginn – Fraser, May, Gauld
    Náhradníci: Hamilton – Fraser, Hendrie, McKenzie, Nicholson, Christie, McManus

Rozhodčí: Žabčenko – Andrejev, Alochin (vš. UKR).

1

2
    Hned ve druhé minutě zápasu rozehrávají domácí rohový kop, jmenovitě Hrošovský.

3
    Ale fauluje Duda, který nedovoleně atakuje Slatera, míč tak získávají hosté.

4
    Nyní vybojovali rohový kop hosté, rozehraje Slater.

5
    Ale Skotové neohrozili branku Slovenska, naopak, sami se nyní musí bleskově vracet na svou polovinu.

5
    Jenže Slater fauluje Dudu, míč získávají domácí. Hrošovský rozehraje volný kop.

6
    Duda se dostává do šance, to byla velmi slušná příležitost Slovenska, ale je z toho "pouze" rohový kop.

7
    Ten rozehrává Hrošovský, ovšem následně celou akci přerušuje hvizd rozhodčího Žabčenka – Teixeira fauluje.

8
    Duda rozehrává volný kop po faulu Mcginna.

10
    Zrel'ák fauluje McGheeho, hosté získávají míč.

12
    Akci Slovenska přerušuje odpískaný ofsajd a v něm Pauschek.

15
    Mcginn fauluje Zrel'áka, volný kop pro Slovensko.

16
    K exekuci volného kopu se staví záložník Hrošovský.

17
    A Hrošovský to zkusil z volného kopu přímo na branku, donutil tak Archera k zákroku, ten chytá.

17
    Další faul, tentokrát fauluje domácí Duda, postiženým hostující Slater.

18
    Akce Skotska přerušena faulem McLeoda, který se provinil v souboji s Dudou.

19
    Volný kop Slovenska rozehrál Rusnák, ke střele se poté dostává Hudák, ale jeho pokus je zablokován.

20
    Po faulu Teixeiry rozehrává volný kop Slater.

21
    Skotové se neprosazují, naopak, musí se sami bránit při volném kopu soupeře.

22
    Ten rozehrál Hrošovský, ale domácí se nedostali do zakončení, z rychlého protiútoku vybojovali Skotové také rohový kop.

23
    Rohový kop hostů rozehrál Gauld, ale ani hosté se nedostávají do zakončení.

25
    Míč ve středu hřiště, na velkou šanci či gól stále čekáme.

26
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Robertson, přichází Hendrie.

27
    Hudák fauluje Frasera, míč získávají hosté.

28
    Hrošovský rozehrává volný kop po faulu Slatera.

29
    Slovensko se drží na polovině soupeře.

30
    Je za námi první půl hodina hry, trochu více ze hry mají zatím domácí, stav zápasu se ale nemění.

32
    Střelu Dudy Archer vyráží, k míči se dostává Rusnák, ten ale netrefuje branku.

34
    Míč ve středu hřiště.

36
    Stav zůstává stále bezbrankový, hraje se vyrovnaný fotbal.

38
    Série faulů na polovině Skotska, míč mají slovenští fotbalisté.

39
    Rohový kop pro Slovensko.

40
    V poslední pětiminutovce první půle rozehrává rohový kop Hrošovský.

41
    Niňaj se dostává ke střele, Archer chytá, to byl fantastický zákrok skotského gólmana!

41
    Na druhé straně je odpískán ofsajd a v něm skotský útočník Fraser.

43
    Hraje se ve středu hřiště, již to vypadá, že první poločas skončí bezbrankovou remízou.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby první půle, domácí mají míč a kombinují na polovině soupeře.

45
    Střela Hrošovského zblokována, k míči se dostává Schranz, jehož pokus již míří na branku, Archer chytá.

45+1
    V první minutě nastaveného času faulován domácí Rusnák.

45+3
    Šance Skotska, střelu McLeoda však Rusov dokázal zneškodnit.

45+5

V prvním poločase branka nepadla, oba týmy si sice nějaké šance vytvořily, ale ani z jedné skórovat nedokázaly. Věřme, že to ve druhém poločase bude lepší a nějakého gólu se dočkáme.

Druhý poločas začne přibližně ve 21:36 hodin.

46

47
    Skotsko bude zahrávat rohový kop.

48
    Gauld rozehrál rohový kop, Mcghee se dostal do zakončení, ale Rusov vyráží na roh.

49
    Duda rozehrál rohový kop, střela Teixeiry zblokována, následně Rusnák netrefuje branku.

50
    Žlutou kartu dostává Gauld (Skotsko) za faul na Dudu.

51
    Z volného kopu Hrošovský netrefuje branku.

53
    Volný kop Skotska, na polovině Slovenska, rozehraje Slater.

54
    No vida! Slater to zkusil přímo na branku, Rusov musel zasahovat!

56
    Skotové rozehráli volný kop na polovině Slovenska, ale celou akci přerušil odpískaný ofsajd.

58
    Střela Dudy zablokována, ale slovenští fotbalisté zůstávají u míče na polovině Skotska.

59
    A je z toho další šance, Schranz jen těsně míjí branku Skotska!

60
    Tlak domácích neustává, Pauschekova střele také netrefuje cíl.

61
    Je za námi hodina hry, domácí si vytváří převahu a vypracovávají si i šance, ale zatím se ani jim nepodařilo skórovat.

63
    Další série faulů, kterých je v dnešním utkání více, než dost.

64
    Zrel'ák v ofsajdu, míč získávají hosté.

65
    A další ofsajd domácích, po Zrel'ákovi se v něm nyní ocitl i Teixeira.

66
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Rusnák, přichází Mészáros.

67
    Skotsko právě vstřelilo branku!
    RYAN FRASER otevírá skóre dnešního utkání, po přihrávce Mcginna dává vedoucí gól Skotska, které tak z minima vytěžilo maximum.

68
    A hned po rozehrání se dostává do zakončení Zrel'ák, jehož střela však míří, byť těsně, mimo branku Skotska.

69
    Rohový kop Slovenska.

70
    Hrošovský rozehrává rohový kop Slovenska, ale domácí se neprosazují, míč míří od branky Skotska.

72
    Hendrie fauluje Dudu, volný kop domácích, rozehraje Hrošovský.

72
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Teixeira, přichází Malec.

73
    Schranz nedovoleně atakuje Maye, míč pro hosty.

74
    Nicméně po faulu Hendrieho mají míč zpět slovenští mladíci.

75
    Hrošovský rozehrál volný kop, do zakončení se dostal Duda, jehož pokus byl zblokován.

76
    Rohový kop Slovenska, rozehraje Hrošovský.

77
    Skotové se v pohodě ubránil a stále tak na Slovensku drží nadějné vedení.

78
    Slater fauluje, volný kop pro Slovensko.

79
    Hrošovský rozehrál volný kop, míč se ale dostává pouze k soupeři.

80
    A Skotové zaútočili, střela Mcginna zablokována, McLeod ohrozil gólmana Rusova, ten vytěsnil na roh.

81
    Duda rozehrává rohový kop domácích, změna místo tradičního exekutora Hrošovského.

81
    Střela Lásika jen těsní míjí branku Skotska!

82
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Fraser, přichází McKenzie.

82
    Rohový kop pro Slovensko, který domácí rozehrají až po svém střídání.

83
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Lásik, přichází Lobotks.

83
    Rohový kop domácích rozehraje Duda.

84
    Duda to zkusil přímo na branku, Archer chytá.

85
    Na druhé straně vybojovali Skotové rohový kop.

85
    Gauld rozehrál rohový kop Skotska, branka soupeře zůstává zatím nedotčena, hosté však zůstávají u míče.

87
    McKenzie v ofsajdové pozici, míč pro Slovensko.

88
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Gauld, přichází Fraser.

88
    Duda rozehraje rohový kop Slovenska.

89
    Skotové drží těsné vedení, ubránilo další rohový kop.

90
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! ONDŘEJ DUDA protrhl střeleckou smůlu v ten pravý moment – v poslední minutě řádné hrací doby!

90+2
    Probíhá již druhá minuta nastaveného času, strhne některý z týmů vedení ještě na svou stranu?

90+3

Domácí dnes vyválčili remízu 1:1 a Slováci mohou být rádi, protože vyrovnávali až v 90. minutě. Předtím se v koncovce neskutečně trápili a nechybělo málo, aby z trávníku odcházeli slovenští mladíci bez bodu. Remíza je však mnohem spravedlivější, než jakýkoliv jiný výsledek.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:24:23)