Prostějov – Slovácko B 3:1 (kon.) | Líšeň – Opava B 2:0 (kon.) | Třebíč – Zábřeh 1:1 (kon.)
Břeclav – Hulín 3:0 (kon.) | Hlučín – Olomouc B 2:2 (kon.) | Vyškov – HFK Olomouc 0:0 (kon.)
1. SK Prostějov
3:1 (0:1)
1.FC Slovácko B
Sobota 06.09.2014, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vítám vás u zápasu mezi sedmým Prostějovem a pátým Slováckem B. Oba celky dělí mezi sebou pouze dva body a jistě budeme sledovat vyrovnané utkání. V posledním utkání remizoval Prostějov na hřišti Olomouce B 1:1. Za to Slovácko B doma přejelo předposlední Břeclav 3:1.

1. SK Prostějov: Bureš – Krejčíř, Hloch, Zatloukal, Rus, Langer, Chlán, Zelenka, Koudelka, Machálek, Kroupa.
    Náhradníci: Kofroň, Petržela, Pančochář, Soušek, Šteigl, Vysch, Kopečný.

1. FC Slovácko B: Semanko – Groulík, Janečka, Bartoš, Holek, Machač, Fojtášek, Michna, Kűbl, Prajza, Baluška .
    Náhradníci: Sedláček, Pilka, Hanák, Peš, Havlík.

Rozhodčí: Zdubranský – Klíma, Mikeska.

1

15
    První žlutou kartu uviděl hostující Holek.

27
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko se ujímá vedení. Autorem branky je JAKUB PRAJZA.

43
    V závěru prvního poločasu vyfasoval žlutou kartu domácí Zelenka.

45+1

46

54
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Domácím stačilo devět minut z druhého poločasu na to, aby vyrovnali. Autorem branky je MILAN MACHÁLEK.