Rusko – Lichtenštejnsko | 4:0 (kon.) | | | Lucembursko – Bělorusko | 1:1 (kon.) | | | Španělsko – S. Makedonie | 5:1 (kon.) |
Ukrajina – Slovensko | 0:1 (kon.) | | | Estonsko – Slovinsko | 1:0 (kon.) | | | San Marino – Litva | 0:2 (kon.) |
Švýcarsko – Anglie | 0:2 (kon.) | | | Rakousko – Švédsko | 1:1 (kon.) | | | Černá Hora – Moldavsko | 2:0 (kon.) |
Estonsko – Slovinsko | 1:7 (kon.) | | | Lucembursko – Skotsko | 0:3 (kon.) | | | Bosna – Maďarsko | 1:4 (kon.) |
Ukrajina – Lichtenštejnsko | 3:0 (kon.) | | | Švýcarsko – Lotyšsko | 7:1 (kon.) | | | Nizozemsko – Slovensko | 0:1 (kon.) |
Francie – Island | 1:1 (kon.) |
Liberec – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Varnsdorf | 1:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Ostrava | 2:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jablonec | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Brno | 1:1 (kon.) | | | Slovácko – Příbram | 5:1 (kon.) |
Hr. Králové – Táborsko | 3:1 (kon.) | | | Slavia – Jihlava | 2:2 (kon.) |
konec
Lucembursko
0:3
(0:2)
Skotsko
Jakub Holubec
Branky:
32. Gauld, 36. McLeod, 63. Gauld
Rozhodčí: Jakimovksi – Karakolev, Petreski (všichni Makedonie)
Diváci:
Karty: 4. Vogel (LUX), 24. Mersch (LUX), 34. Mastrangelo (LUX), 49. Bechtold (LUX) – 14. Slater (SCO), 90+4. R. Fraser (SCO)
Neproměněná penalta:
Lucembursko:
Frising – Da Graca Dias, Dragović (C) (12. Bechtold), Vogel, Mastrangelo – Borges (58. Thill), Todorović, D. Agović, Mersch (68. E. Agović) – Lascak, Couto Pinto
Náhradníci: Roulez – Ewert, Kalisa, Bechtold, Thill, E. Agović, Kerger
Trenér:
Skotsko: Hamilton – Hendrie, Findlay, Mcghee, Jack (C) – Mcginn, Slater (63. M. Fraser), McLeod (71. Christie) – Gauld (85. McKenzie), May, R. Fraser
Náhradníci: Henly – M. Fraser, Hyam, King, McKenzie, Christie, McManus
Trenér:
Náhradníci: Roulez – Ewert, Kalisa, Bechtold, Thill, E. Agović, Kerger
Trenér:
Skotsko: Hamilton – Hendrie, Findlay, Mcghee, Jack (C) – Mcginn, Slater (63. M. Fraser), McLeod (71. Christie) – Gauld (85. McKenzie), May, R. Fraser
Náhradníci: Henly – M. Fraser, Hyam, King, McKenzie, Christie, McManus
Trenér:
Rozhodčí: Jakimovksi – Karakolev, Petreski (všichni Makedonie)
Diváci:
Střely – 10:13
Střely na branku – 3:6
Rohové kopy – 0:4
Ofsajdy – 2:8
Fauly – 15:20
Žluté karty – 4:2 (18:57:56)
10:8
Střely na branku
3:4
Stejně jako v prvním poločase zafungovala na jedničku spolupráce dua Steve May – RYAN GAULD a druhý jmenovaný svým druhým gólem v utkání navyšuje vedení skotského týmu.
Střely – 5:4
Střely na branku – 3:2
Rohové kopy – 0:1
Ofsajdy – 1:4
Fauly – 9:11
Žluté karty – 3:1
Hosté dokázali udeřit podruhé v krátkém čase a stav zápasu je rázem 0:2. Na přesný pas Ryana Jacka si naběhl LEWIS MCLEOD a povedenou trefou dostal balon za záda gólmana.
První branku zápasu ale vstřelili hosté. Steve May našel přihrávkou RYANA GAULDA, ten dokázal svou střelou překonat brankáře, a tak se Skotsko ujímá vedení.
Lucembursko: Frising – Da Graca Dias, Dragović (C), Vogel, Mastrangelo – Borges, Todorović, D. Agović, Mersch – Lascak, Couto Pinto
Náhradníci: Roulez – Ewert, Kalisa, Bechtold, Thill, E. Agović, Kerger
Skotsko: Hamilton – Hendrie, Findlay, Mcghee, Jack (C) – Mcginn, Slater, McLeod – Gauld, May, R. Fraser
Náhradníci: Henly – M. Fraser, Hyam, King, McKenzie, Christie, McManus
Rozhodčí: Jakimovksi – Karakolev, Petreski (všichni Makedonie).
25.3.2013
Skotsko – Lucembursko 3:0 (1:0)
Branky: 45+2. Walker, 66. Watt, 84. Toshney
Zápasy Skotska v kvalifikaci
Skotsko – Lucembursko 3:0
Nizozemsko – Skotsko 4:0
Skotsko – Slovensko 2:1
Gruzie – Skotsko 2:1
Skotsko – Gruzie 1:1
Skotsko – Nizozemsko 1:6
Slovensko – Skotsko 1:1
Zápasy Lucemburska v kvalifikaci
Skotsko – Lucembursko 3:0
Lucembursko – Slovensko 1:7
Lucembursko – Gruzie 0:3
Lucembursko – Nizozemsko 0:1
Slovensko – Lucembursko 3:0
Gruzie – Lucembursko 0:3 (kontumačně)
Nizozemsko – Lucembursko 3:1
1. Nizozemsko, 7 zápasů, 5-1-1, skóre 22:5, 16 bodů
2. Slovensko, 7 zápasů, 4-2-1, skóre 18:7, 14 bodů
3. Gruzie, 8 zápasů, 3-1-4, skóre 8:15, 10 bodů
4. Skotsko, 7 zápasů, 2-2-3, skóre 9:15, 8 bodů
5. Lucembursko, 7 zápasů, 1-0-6, skóre 5:20, 3 body
Existuje celkem deset skupin, dvě z těchto skupin mají šest týmů, zbývajících osm skupin se skládá z pěti týmů. Vítězové skupin postupují rovnou do baráže, ve které je doplní čtyři nejlepší týmy z druhých míst.