Chabarovsk – Ufa 2:3 (kon.) | Novokuzněck – Omsk 2:1 (po pr.) | Novosibirsk – Barys 4:1 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 2:6 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jokerit 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Kazaň 2:3 (2:1 po s.n.)
Toljatti – Riga 3:2 (po pr.) | Soči – Jekatěrinburg 6:3 (kon.) | Viťaz – Magnitogorsk 1:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
Lokomotiv Jaroslavl
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0)
Ak Bars Kazaň
Pondělí 15.09.2014, 17:00 • Arena 2000 (kapacita 9.070 diváků) • KHL

61:13
    Plotnikov byl zahákován a tak se domácím naskytá velká šance na vstřelení branky, protože budou hrát přesilovou hru čtyři proti třem. Potrestaným hráčem je Alexandr Svitov (KZN).

24:48
    Dlouho to však netrvalo, domácí si znovu zahrají přesilovou hru. Vladimir Děnisov (KZN) narazil protihráče na mantinel a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

22:38
    Shaun Heshka (KZN) si míří za katr odpykat dvoumitový trest za držení.

10:33
    Ilja Nikulin (KZN) je znovu odeslán na trestnou lavici, tentokrát za sekání.

07:36
    Přesilovku si zahrají i domácí, na trestnou lavici je odeslán Ilja Nikulin (KZN) na 2 minuty za držení.

05:07
    První vyloučený dnešního utkání má na svědomí Ilja Gorochov (JAR), který je vyloučen za podražení.

Jaroslav Přib

Branky a nahrávky: 10. Platt (Konkov, Plotnikov), 28. Kartajev (Kručinin, Galimov) – 7. Mirnov (Medvěděv, Lukojanov), 18. Azevedo (Děnisov, Rylov), rozh. náj. Meller