Marseille – Rennes 3:0 (kon.) | Lorient – Remeš 0:1 (kon.) | Méty – Bastia 3:1 (kon.)
Nantes – Nice 2:1 (kon.) | Toulouse – Caen 3:3 (kon.)
Olympique Marseille
3:0 (0:0)
Stade Rennes
Sobota 20.09.2014, 17:00 • Stade Vélodrome • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Přeji příjemný zbytek dne. (18:55:02)

Je za námi utkání, které vyhráli domácí 3:0. Od druhé půle převzali veškerou iniciativu a soupeře zničili třemi góly.

90+3
    Romain ALESSANDRINI - 3:0

90+3
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Přímého kopu se ujmul ROMAIN ALESSANDRINI a umístil míč do pravé strany Costilovy branky.

90+3
    Armand fauloval před pokutovým územím a vidí žlutou kartu.

90+2
    Fanoušci domácího celku už v hledišti oslavují výhru.

90
    Hosté drží domácí celek zamknutý na jejich půli, ale nedaří se jim přiblížit k pokutovému území.

88
    Domácí už nikam nespěchají.

87
    Hosté mohli vstřelit gól. Centrovaný míč se dostal přímo k Toivonenovi, který vystřelil, ale Mandanda krásným zákrokem míč vyráží.

86
    Roh pro hosty

85
    Sané krásně vystřelil z dálky. Jeho střela nadělala Mandandovi velké problémy!

84
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází , přichází Stéphane Sparagna.

84
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází , přichází Romain Alessandrini.

83
    Ntep napřáhl zhruba z 25 metrů a vystřelil, ale jeho střelu zablokoval Mendy.

81
    Hosté běželi do brejku čtyři proti třem. Míč si mezi sebou přihrávali, ale konečnou finální přihrávku Ntep pokazil a míč získává Morel a zakládá protiútok.