Heracles – Twente 1:4 (kon.) | Feyenoord – Ajax 0:1 (kon.) | Eindhoven – Cambuur 4:0 (kon.)
Alkmaar – Zwolle 1:0 (kon.) | Utrecht – Groningen 1:0 (kon.)
FC Utrecht
1:0 (0:0)
FC Groningen
Neděle 21.09.2014, 16:45 • Stadion Galgenwaard • Nizozemská Eredivisie

85
    Posledního střídání využívá také celek hostí. Odstupuje Hiariej, kterého nahradí Hateboer.

83
    V následné výměny opustí hrací plochu právě van der Maarel. V závěrečných minutách si zahraje Cortie.

82
    Pomalu se nám blíží konce zápas a domácí zbytečně faulují. Za svůj prohřešek inkasuje Van der Maarel žlutou kartu,

79
    Domácí střídají. Ze hřiště odstupuje Leeuwin, který své místo přenechá pro Heeringse.

76
    Gronineng mění hráče v poli. Odchází de Leeuw. Místo něj přijde Islamovič.

69
    Míč si vzal na kopačku Chery, jenže ten nepropálil golmana Utrechtu!

69
    Byla nařízena penalta! Tu bude zahrávat Groningen!

68
    Hosté střídají. Ze hřiště odstupuje van der Velden, kterého nahradí Bos.

62
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Domácí ve druhé půli dominují a dočkali se zcela zaslouženého vedení, když se přesně trefil RUUD BOYMANS.

60
    Prvním hráčem domácích, kteří spatřil žlutou kartu je Oar.

55
    Přichází střídání na straně domácích. Odstupuje Peterson. Zahraje si Boymans.

50
    Barazite byl ve velmi dobré pozici, když obdržel přihrávku do pokutového území. S tou ale nenaložil moc dobře a z dobré pozice branku minul.