Litoměřice – Ústí n/L 0:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 0:4 (kon.)
0:6 (0:1, 0:1, 0:4)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 21.09.2014, 13:15 • Kalich Arena • Liga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.

Vítáme Vás u dalšího zápasu ligy juniorů, ve kterém se utkání Stadion Litoměřice se Slovanem Ústí nad Labem. Oba týmy své první zápasy zvládli na jedničku, když domácí Stadion porazil Kobru Praha 6:2 a Slovan jednoznačně rozstřílel nováčka z Berouna 16:2. Dnešní derby tedy přinese vskutku zajímavý náboj a určitě se bude na co koukat.

00:01

00:39
    V první minutě jsou lepším týme domácí, kteří kombinují v útočném pásmu, avšak bez střelby.

01:28
    První zásah si připisuje Března, který vytěsnil kotouč vyrážečkou.

02:33
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Po chybě obránců na vlastní modré čáře se do úniku dostali Vykouk s Řídelem. Prvně jmenovaný předal kotouč Řídelovi, který se trefil vedle vyrážečky Březny. Asistence: Lukáš Vykouk.

04:13
    Od modré čáry zkoušel pozornost Kosiny Kolíček.

04:42
    Kratochvílovu střelu zblokoval Straka.

05:02
    Popek chtěl překvapit Kosinu z rohu kluziště, ale tato střela neměla šanci na úspěch.

05:53
    Ransdorfův nahozený kotouč končí v ochranné síti.

07:00
    Kment zadovkou našel za sebou Chovance, který z první vyprášil Kosinovo betony.

07:12
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Martin Zdvořáček.

08:16
    Zedek pálil od modré čáry, ale nastřelil clonícího Nerudu.

08:48
    Opět Zedek. Tentokrát trefil bránícího hráče.

09:11
    Od modré střílel Krýsl, jenže opět trefil clonícího spoluhráče.

09:12

10:22
    Zedek opět střílel od modré čáry, tentokrát však mimo.

11:12
    Po velkém nedorozumění mezi Kolíčkem a Březnou vznikla před domácí brankou obrovská šlamastika.

12:53
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za držení dostává Miroslav Straka.

13:36
    Zedek přihrával po modré čáře na Chmela, jenže do přihrávky vjel Suchan.

14:53
    Domácí promrhali další přesilovku a Slovan je v plném počtu.

15:12
    Melichar nahodil kotouč od modré čáry, Kratochvíl dorážel, ale Kosina byl pozorný.

15:59
    Zakázané uvolnění po Huckovo nepřesné přihrávce.

16:09
    Vyloučení domácích. Dvě minuta za hákování dostává Ladislav Vilček.

20:00

I když Slovan vede díky brance Řídela ze třetí minuty, tak opticky lepším týmem jsou Litoměřice. Jednoznačně se více hraje ve třetině hostujícího týmu, ovšem domácí vyslali pouze pět střel na Kosinu. Další třetina začne přibližně v 13:58.

20:01

21:00
    Postavení mimo hru Stadionu.

21:50
    Bylo nařízeno trestné střílení.

21:50
    K trestnému střílení se rozjede Marek Macek.

21:50
    Macek neprovedl svůj nájezd ideálně a při forhendové kličce vyprášil Březnovi betony.

22:38
    Března vyráží Vykoukovu prudkou střelu.

23:00
    Suchan velmi nešetrně sestřelil Ransdorfa u mantinelu.

23:00
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za napadení dostává Jakub Suchan.

23:35
    Nerudova ztečovaná přihrávka končí v Kosinovo lapačce.

24:06
    Litoměřicím se přesilová příliš nedaří.

25:00

25:46
    Šikner pálí vysoko nad bránu.

26:40
    Zdvořáček nahrál skrz brankoviště na Macka, který rozezvučel brankovou konstrukci.

27:37
    Polák bekhendovým pokusem trefil Kosinu do vesty.

28:20
    Straka střílel od modré čáry, Března kryje.

28:28
    Suchan se dostal až před Březnu, který kotouč jen vyrazil, ale s následnou dorážkou Navarry si poradil.

29:11
    Při rozehrávce trefil Neumann Klementa do brusle a Kosina radši přikryl kotouč.

30:40
    Po nepřesné přihrávce Řídela se hra dostala ze litoměřického pásma do středního.

31:22
    Března chytá do lapačky střelu Klementa od modré čáry.

31:43
    Ve druhé dvacetiminutovce jsou lepším týmem hosté.

33:23
    Ke střele se dostal Kopta, který se z bezprostřední blízkosti nedokázal prosadit.

33:44
    Vyloučení domácích. Dvě minuty za hákování dostává Jan Kment.

34:18
    Března nejdříve vyrazil střelu Patzelta od modré a následně lapil ránu Trončínského.

34:44
    Střelu Bendy ztlumil clonící Kašek a Března si pro ležící kotouč dojel.

35:02
    Slovan využívá přesilovou hru! Zdvořáček vystřelil od modré čáry a MATYÁŠ KAŠEK tečoval kotouč těsně před Březnou. Asistence: Martin Zdvořáček, Ondřej Kopta.

36:20
    Kotouč poskakoval na brankovišti a duchapřítomný Kment jej odpálil do bezpečí.

37:34
    Zakázané uvolnění Slovanu.

38:48
    Šikner upadl ve středním pásmu, do samostatného úniku se dostal Macek, který neproměnil a následnou dorážku Kopty chytil Března.

39:18
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za hákování dostává Matyáš Kašek.

39:45
    Kosina nepředl úplně jistý zákrok po Vilčkovo střele, ale nakonec kotouč zkrotil.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku a opět na straně Slovanu, o kterou se postaral Matyáš Kašek. Litoměřice tedy mají co dělat aby ve druhé třetině aspoň srovnali vývoj utkání.
    Třetí perioda začne přibližně v 14:46.

40:01

40:36
    Slovan jde do tří. Dvě minuty za krosček dostává Jan Trončínský.

40:50
    Kratochvíl našel křižnou přihrávkou Zedka, který se trefil přímo do středu branky.

41:18
    Hosté hrají se čtyřmi hráči v poli.

42:25
    Suchan vyhazuje přes všechny čáry.

42:36

43:01
    Kašek po střetu s Chmelem leží na ledě a rozhodčí přerušil hru.

44:00
    Řídel z mezikruží mířil vysoko nad.

44:18
    MIROSLAV STRAKA nahodil kotouč od modré čáry a Března přes Kolíčka a jednoho z ústeckých hráčů nic neviděl. Asistence: Daniel Řídel, Jakub Koval.

45:34
    Března lapil střelu Zdvořáčka od modré čáry.

47:10
    Zdvořáček nepřesně přihrával na úplně volného Macka na protilehlé tyčce.

47:27
    Šikner dvakrát po sobě mířil mimo branku od modré čáry.

48:07
    Opět Šikner. Tentokrát už trefil zařízení, ale přímo do středu branky.

48:42
    Kosina vyrazil střelu Zedka z pravého kruhu.

48:58
    Kašek vyhazuje na zakázané uvolnění.

49:36
    Macek protáhl Šiknera, následně předložil kotouč ONDŘEJI KOPTOVI jako na zlatém podnose, který neměl problém kotouč doklepnou do prázdné branky. Asistence: Marek Macek.

49:56
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za zdržování hry dostává Martin Kosina. Trest odpykává Jakub Koval.

51:16
    Slovan dává branku ve vlastním oslabení. Března chtěl rozehrát za sebe, jenže trefil konstrukci branky, od které se kotouč odrazil přímo k LUKÁŠI VYKOUKOVI, který pohodlně poslal kotouč do prázdné branky.

52:03
    Vyloučení hostů. Dvě minuty za podražení dostává Marek Macek.

53:45
    Slovan opět vyhazuje přes všechny čáry. Domácím se tato přesilovka opravdu nedaří.

54:03

55:33
    Koval vyjížděl z poza branky, ale Března ho zastavil hokejkou.

56:11
    Března kryje střelu Suchana z levého bodu pro vhazování.

57:03
    Zajan zblokoval střelu Bendy od modré čáry.

57:21
    Bekhendový pokus Chovance končí v náručí Kosiny.

57:47
    Března chytá střelu Řídela od modré čáry.

58:47
    Navarra přihrál JAKUBU SUCHANOVI do prázdné brány a ten s ledovým klidem usměrnil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Roman Navarra.

60:00

Po vcelku vyrovnaných dvou třetinách Stadion celkově zkolaboval. Ve třetí třetině obdržel čtyři braky. O tyto trefy se postupně postarali Straka, Kopta, Vykouk a Suchan. Slovan si tak připisuje další tři body do tabulky a drží 100% úspěšnost. (15:29:34)

Miroslav Kejmar

Branky a nahrávky: 3. Řídel (Vykouk), 36. Kašek (Zdvořáček, Kopta), 45. Straka (Řídel, Koval), 50. Kopta (Macek), 52. Vykouk, 59. Suchan (Navarra)

HC Stadion Litoměřice: Března (Lukeš) – Chmel, Winnerlich, Šikner, Melichar, Zedek, Kolíček, Krýsl, Staněk – Vilček, Zajan, Ransdorf – Chovanec, Kment, Polák – Kratochvíl, Kauschitz, Popek – Čichovský, Neruda.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Straka, Hucek, Benda, Trončínský, Neumann, Zdvořáček, Klement – Vykouk, Koval, Řídel, Kopta, Navarra, Macek, Kašek, Suchan, Patzelt.