Letňany – Slavia 3:4 (po pr.) | Třinec – Zlín 5:4 (1:0 po s.n.) | Vsetín – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 2:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 4:3 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:1 (kon.) | Písek – Jihlava 0:5 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.)

Třinec právě vstřelil branku!
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec. Rozhodující branku vstřelil Marian Adámek.

Nájezdy začnou hosté.

V prodloužení jsme branku neviděli, po úpravě ledu tedy uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:24
    Teď měl Ling štěstí protože střelu Radzienciaka vůbec neviděl, ta ale končí na horní tyči.

62:14
    Zlínu je odpískán úmyslný offside a hra se tak vrátí před Linga.

61:49
    Teď se ke střele z poměrně ostrého úhlu dostal Sztwiertnia, ani on ale neuspěl.

61:05
    Máme za sebou minutu prodloužení, zatím jsme ale neviděli větší příležitost pro ohrožení jedné z branek.

60:01

Oceláři se v úvodu dostali do jednobrankového vedení, několik sekund před koncem se ale zlínským hráčům podařilo vyrovnat a uvidíme tak prodloužení.

60:00

59:43
    Zlín právě vstřelil branku!
    Máme srovnáno. A stejně jako dnes téměř ve všech případech se jedná o gól z dorážky. Autorem branky je VOJTĚCH KREJČIŘÍK. Asistence: Jiří Karafiát.

Kamila Schmiedová

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 1. Kaukič (Stuchlík), 3. Kaukič (Radzienciak, Stuchlík), 40. Murín (Kaukič, Stuchlík), 43. Flok (Bartko), rozh. náj. Adámek – 5. Karafiát (Stiksa), 34. Miko (Mikulec, Hradila), 34. Werbik (Rezek, Stiksa), 60. Krejčiřík (Karafiát)