Letňany – Slavia 3:4 (po pr.) | Třinec – Zlín 5:4 (1:0 po s.n.) | Vsetín – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 2:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 4:3 (2:1 po s.n.) | HC Litvínov – PZ Kladno 4:1 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:1 (kon.) | Písek – Jihlava 0:5 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
HC Sparta Praha
Pátek 26.09.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice • Extraliga staršího dorostu

Já vám děkuji za pozornost a zase příště na počtenou z Pardubic! (20:29:22)

Skončil nám napínavý zápas, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve který byli úspěšnější domácí borci, konkrétně Dominik Bureš, který nedal Brízgalovi žádnou šanci. Perníkáři nyní mohutně oslavují skalp Pražanů a křepčí, jako by byl konec sezóny, tahle cesta je ovšem ještě pořádně dlouhá a trnitá.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
    Autorem vítězné branky je DOMINIK BUREŠ.

3. série
    1:0
    Albert Michnáč nedává, když mu puk utekl při bekhendovém blafáku!

2. série
    1:0
    Přesná střela Dominika Bureše pod vyrážečku znamená vedení Pardubic.

2. série
    0:0
    Kulda ani netrefuje svatyni domácích.

1. série
    0:0
    Jajcay bohužel napodobil sparťanský pokus.

1. série
    0:0
    Pšenička jen vyprášil Červeného betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Rolba nyní upravuje led, tzv. "na sucho" a trenéři si lámou hlavy, koho poslat na led, aby předvedl to nejlepší ze svého technického umění.

V pětiminutovém prodloužení jsme gól neviděli, a tak budeme svědky samostatných nájezdů, které rozhodnou kdo si z dnešního zápasu odnese prémiový bod navíc.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Vhazování po levici Červeného, drama vrcholí.

64:55
    Oddechový čas pro hosty.

64:55
    Hosté docílili branky, ale ta nemohla být uznána, neboť byla dosažena rukavicí jednoho z hostů!

63:56
    Patrik Červený lapačkou vychytal jednoho ze sparťanů!

62:58
    Vyloučení Pardubice! Opět Samuel Rudy usedá na trestnou lavici, dostává menší trest 2 minuty za zdržování hry, když sevřel kotouč.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 12. Roubal (Voženílek), 60. Martinec (Voženílek, Vála), rozh. náj. Bureš – 35. Eliáš (Jandus, Janda), 36. Procházka (Duben)

1:0   Michnáč (SPA)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Vlk) – Boček, Faltys, Horyna, Kučera, Mikulčák, Rudy, Šklíba, Vála – Bureš, Cach, Dušek, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Kubišta, Martinec, Petrus, Rohlík, Roubal, Voženílek.

Hlavní trenér: Miroslav Vybíral.

HC Sparta Praha: Brízgala (Chour) – Bureš, Duben, Eliáš, Janda, Jeřábek, Sedliský, Vlad – Dubský, Chlouba, M. Jandus, T. Jandus, Komárek, Kulda, Maršoun, Michnáč, Procházka, Pšenička, Seniov.

Hlavní trenér: Richard Žemlička.

Rozhodčí: Kareš – Kis, Špringl