Litoměřice – Boca Chotěboř 3:2 (kon.) | Česká Lípa – Písek 10:2 (kon.)
Gardenline Litoměřice
3:2 (3:1)
FK Boca Chotěboř
Pátek 26.09.2014, 20:20 • SH Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ

To je ode mě pro dnešek z toho utkání s konstatováním výhry Gardenline Litoměřice vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešní noci, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:55:27)

Druhý poločas se hrál ve vysokém tempu a oba celky se hnaly do útoku. Navrch měli sice hráči Litoměřic, ale ani jedna z jejich šancí neskončila brankou. Naopak hosté měli možnost desetimetrového kopu, který fantastickým způsobem vychytal domácí Mikoláš. Nakonec se Chotěboři povedlo zápas zdramatizovat ve 35. minutě, ve které se trefil hostující kapitán Novotný. V posledních zhruba 2 minutách se hosté ještě pokoušeli o hru v 5 hráčích v poli – hru bez brankáře – ale ani to nepomohlo ke vstřelení branky, i když k tomu nebylo v posledních sekundách daleko. Gardenline Litoměřice si tak připisují první 3 body do tabulky za výhru nad Chotěboří 3:2.

39:59
    Ani hosté neproměnili svojí šanci a dnešní zápas vyhrávají Litoměřice.

39:50
    Litoměřice se snažili podržet míč na svých nohách, ale Pešírovi utekl míč mimo hrací plochu.

39:42
    Oddechový čas je u konce. U nohou mají míč Litoměřice.

39:42
    Oddechový čas pro domácí. Zároveň si hosté připisují pátý faul.

39:40
    Hosté neproměňují velikánskou šanci na vyrovnání. Střela hostujícího hráče prošla Mikolášovi pod nohami a nakonec skončila jen těsně vedle pravé tyče domácí brány. Ohromné štěstí měli Litoměřice, které Chotěboř totálně rozebrala.

39:20
    Macháček nepřekonal hráče, který je na hřišti místo brankáře.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu.

38:36
    První střela Litoměřic z vlastní poloviny do odkryté brány nebyla úspěšná.

38:30
    Hosté zkoušejí hrát bez brankáře.

38:09
    Po střele z nohy Štěpána Dudy se Mikoláš pouze ohlédl.

37:55
    Oddechový čas je u konce. U míče jsou Litoměřice.

37:55
    Oddechový čas pro hosty.

37:40
    Kratochvílova střela byla tečována mimo hřiště.

37:14
    Najednou jsou hráči Chotěboře všude a jsou lepšími hráči. Litoměřice to budou mít ještě hodně těžké.

37
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Hosté se z ničeho nic dostali do veliké šance. Odraženého míče se ujmul MILOŠ MORAVEC, který střelou k pravé tyči Mikolášovi brány rozvlňuje podruhé v dnešním zápase síť domácích. Asistence: Martin Běloušek.

36:16
    Dnešní utkání sleduje 45 diváků.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 4. Blažek (Tomášek), 10. Chrobák (Tomášek), 11. Trnka (Blažek) – 13. Staněk (Čapek), 37. Moravec (Běloušek)

Karty:   34. Mikoláš (GRD), 34. Pešír (GRD) – 35. Novotný (CHO)

Gardenline Litoměřice: Mikoláš – Stejskal, Pešír (C), Blažek, Volf, Chrobák, Macháček, Fadler, Trnka, Tomášek, Šimon
    FK Boca Chotěboř: Benc – Moravec, Čapek, Odvářka, Kratochvíl, Duda, Novotný (C), Běloušek, Staněk

Rozhodčí: Lubomír Řeháček, Michal Milner
    Delegát: Zbyněk Poppr