Třinec – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Sparta – Olomouc 3:1 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:2 (kon.)
Vítkovice – Liberec 2:3 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Litvínov – Zlín 5:1 (kon.)
HC Sparta Praha
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Olomouc
Neděle 28.09.2014, 15:00 • Tipsport arena, Praha • Tipsport extraliga

55:58
    Hostující Jergl dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

53:36
    Přesilová hra pro Hanáky. Réway dostává dvě minuty za držení potihráče.

48:20
    Další vyloučení na straně hostů. Buc dostává dvě minuty za podražení gólmana Novotného.

33:48
    Teď už se vylučovat bude. Jaroměřský dostane 2+2 minuty za hru vysokou holí. Tu pocítil ve svém obličeji domácí Forman.

13:35
    První přesilovka hostů. Pilař dostává dvě minuty za sevření puku rukou.

07:59
    Bude se hrát ve čtyřech. Hostující Houdek dostává dvě minuty za hákování, stejný časový úsek posedí na trestné lavici Sabolič za krosček.

05:53
    Aktivní Buchtele si před brankou hostů vynutil faul. V signalizované výhodě se Sparta neprosadila, ačkoli se hrálo téměř minutu...Pavel Patera dostává dvě minuty za hákování.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 35. Kumstát (Pilař), 38. Rolinek (Kumstát, Piskáček), 53. Kumstát (Pech) – 14. Majeský (Rác)

HC Sparta Praha: Novotný (Staňa) – Pilař (A), Barinka, Polášek, Piskáček, Hrbas, Mikuš, Mikliš – Kumstát, Pech, Rolinek (C) – Réway, Hlinka (A), Klimek – Sabolič, Přibyl, Cingel – Forman, Volek, Buchtele – Dvořáček. Trenér: Josef Jandač.
    HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Houdek, Jaroměřský, Vyrůbalík (A), Ondrušek (A), Majeský, Rašner, Škůrek – Hrňa, Patera (C), Diviš – Rác, Marosz, Cibák – Pekr, Matai, Laš – Jergl, Buc, Dlouhý. Trenér: Petr Fiala.

Rozhodčí: Souček, Šindler – Bláha, Špůr

Diváci: 4 286