Třinec – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Sparta – Olomouc 3:1 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:2 (kon.)
Vítkovice – Liberec 2:3 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 1:2 (kon.)
Litvínov – Zlín 5:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
Berani Zlín
Neděle 28.09.2014, 18:20 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga

50:10
    Verva si zahraje velmi dlouhou dvojnásobnou přesilovku! Dvě minuty za zdržování hry inkasoval Jiří Marušák.

50:01
    Avšak Majdan byl při své střele faulován Horákem, který tak odchází na trestnou za sekání.

33:31
    František Lukeš potrestán menším trestem za nedovolené bránění, další početní výhoda pro Zlín!

26:48
    Litvínov bude hrát další přesilovku, Horák inkasoval dvě minuty za zdržování hry.

21:21
    Za faul loktem vyloučen Jánský a Zlín tak dostane možnost alespoň snížit.

18:18
    Ševci se budou muset ve zbytku třetiny bránit, Řezníček poslal k zemi Lukeše. Odešel tak na trestnou za nedovolené bránění.

13:47
    Poprvé si v početní převaze zahrají i Zlínští. Dvě minuty za hákování totiž dostává Petr Chaloupka.

12:14
    Verva si zahraje svojí druhou přesilovku poté, co Veselý zahákoval Martynka.

04:58
    Majdan se ocitl osamocený před Kašíkem a Tesařík jej tak musel faulovat, aby domácí forward nedal gól. Za to hostující veterán dostal dvě minuty.

Branky a nahrávky: 13. Lukeš (Kubát, Ručinský), 20. Šrámek (Hanzl, Martynek), 44. Hanzl (Lukeš), 51. Hübl (Lukeš, Kubát), 54. Hübl (Lukeš, Jánský) – 59. Okál (Kotvan)

HC VERVA Litvínov: Francouz (Horák) – Chaloupka, Kubát, Pavlík, Sklenička, Pavelka, Zeman, Baránek – Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Ručinský – Majdan, Piroš, Trávníček – Písařík, Šrámek, Jurčík.
    Berani Zlín: Kašík (Horčička) – Marušák, Řezníček, Žižka, Kotvan, Tesařík, Horák, Valenta – Balaštík, Leška, Köhler – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Holík, Čech – Vlach, Fořt.

Rozhodčí: Turčan, Wagner – Brejcha, Suchánek