Havířov – Uničov 10:3 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 3:2 (po pr.) | Litoměřice – PZ Kladno 6:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
HC Letci Letňany
Neděle 28.09.2014, 16:45 • Ústecká Arena • Liga juniorů

Celý zápas se dá shrnout slovy "ze strany na stranu". V prvních dvou třetinách byl úspěšnější hostující tým a také až do třetí třetiny vedli o dvě branky. Mohli jsme vidět velmi čistý zápas se spoustou bruslení, střel a skvělých výkonů obou brankářů. Ve třetí části hosté hodně faulovali a Slovan se tak držel v útočném pásmu. Jedné z přesilových her využil Marek Macek a snížil tak vedení hostů na 1:2. Druhý kdo se prosadil byl Daniel Řídel, který vyrovnal stav na 2:2 a pomohl tak domácím k výhře. Samostatné nájezdy ovládli domácí kdy se Matyáš Kašek trefil mezi Horákovy betony a rozhodující nájezd proměnil Jakub Suchan, díky kterému si tak Slovan připisuje dva důležité body.
    Letňany domů odjíždějí se zaslouženým jedním bodem.
    Příští utkání Slovanu bude na ledě Hvězdy Praha v pátek 3.10.
    Letňany si příští utkání zahrají také v pátek 3.10. na domácím ledě proti Litoměřicím.

Přeji příjemný zbytek večera a někdy zase napočtenou. (19:08:04)

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil JAKUB SUCHAN, který se trefuje nad pravý beton Horáka a získává tak pro domácí 2 body!

65:00
    Martin Bartoš (LET) neúspěšný! Kosina vyráží!

65:00
    Za domácí jede Matyáš Kašek, který se trefuje mezi betony.

65:00
    Hostující byl neúspěšný.

65:00
    Samostatný nájezd začínají hosté.

60:01
    Začaly samostatné nájezdy.

Ve třetí třetině byli domácí aktivnější a ukázalo se to i na skóre. Dokázali vyrovnat. Pokračuje se samostatnými nájezdy.

60:00

59:20
    Hrát se bude čtyři na čtyři, kvůli faulu Jana Trončinského. Odsedí si dvouminutový trest za krosček.

59:00
    Domácí si nahrávají před hostující brankou ale nestřílí.

58:06
    Vyloučen hostující Filip Hladík za podražení. Slovan si tak zahraje dvě minuty v přesile.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:30
    Po delší době se oprošťují Letňany ze svého obraného pásma a střílí na Kosinu. Ten má puk ve své lapačce.

57:21
    Zakázané uvolnění hostí.

56:35
    Marco Vrba střílí z kruhu, ale trefuje pouze beton připraveného Horáka.

55:52
    Slovan se drží v útočném pásmu.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 43. Macek (Kopta, Straka), 48. Řídel (Suchan), 65. Suchan – 20. Rulf (Bartoš), 28. Minář (Novák, Pavičovič)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončinský, Suchan, Jindřich, Vrba, Zdvořáček, Klement
    HC Letci Letňany: Horák, (Jandera) – Kazda, Rulf, Keller, Kučera, Štocek, Minář, Hladík, Novák, Pavičevič, Špičan, Bartoš, Zeliska, Homolka, Neuman, Uhlíř

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Tomáš Mareš, Martin Sládek