Havířov – Uničov 10:3 (kon.) | Ústí n/L – Letňany 3:2 (po pr.) | Litoměřice – PZ Kladno 6:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0)
HC Letci Letňany
Neděle 28.09.2014, 16:45 • Ústecká Arena • Liga juniorů

Celý zápas se dá shrnout slovy "ze strany na stranu". V prvních dvou třetinách byl úspěšnější hostující tým a také až do třetí třetiny vedli o dvě branky. Mohli jsme vidět velmi čistý zápas se spoustou bruslení, střel a skvělých výkonů obou brankářů. Ve třetí části hosté hodně faulovali a Slovan se tak držel v útočném pásmu. Jedné z přesilových her využil Marek Macek a snížil tak vedení hostů na 1:2. Druhý kdo se prosadil byl Daniel Řídel, který vyrovnal stav na 2:2 a pomohl tak domácím k výhře. Samostatné nájezdy ovládli domácí kdy se Matyáš Kašek trefil mezi Horákovy betony a rozhodující nájezd proměnil Jakub Suchan, díky kterému si tak Slovan připisuje dva důležité body.
    Letňany domů odjíždějí se zaslouženým jedním bodem.
    Příští utkání Slovanu bude na ledě Hvězdy Praha v pátek 3.10.
    Letňany si příští utkání zahrají také v pátek 3.10. na domácím ledě proti Litoměřicím.

Přeji příjemný zbytek večera a někdy zase napočtenou. (19:08:04)

65:00
    Rozhodující nájezd proměnil JAKUB SUCHAN, který se trefuje nad pravý beton Horáka a získává tak pro domácí 2 body!

65:00
    Martin Bartoš (LET) neúspěšný! Kosina vyráží!

65:00
    Za domácí jede Matyáš Kašek, který se trefuje mezi betony.

65:00
    Hostující byl neúspěšný.

65:00
    Samostatný nájezd začínají hosté.

60:01
    Začaly samostatné nájezdy.

Ve třetí třetině byli domácí aktivnější a ukázalo se to i na skóre. Dokázali vyrovnat. Pokračuje se samostatnými nájezdy.

60:00

59:20
    Hrát se bude čtyři na čtyři, kvůli faulu Jana Trončinského. Odsedí si dvouminutový trest za krosček.

59:00
    Domácí si nahrávají před hostující brankou ale nestřílí.

58:06
    Vyloučen hostující Filip Hladík za podražení. Slovan si tak zahraje dvě minuty v přesile.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:30
    Po delší době se oprošťují Letňany ze svého obraného pásma a střílí na Kosinu. Ten má puk ve své lapačce.

57:21
    Zakázané uvolnění hostí.

56:35
    Marco Vrba střílí z kruhu, ale trefuje pouze beton připraveného Horáka.

55:52
    Slovan se drží v útočném pásmu.

54:47
    Ze skrumáže před Horákovou brankou se ústečtí ujali puku, jediná střela ovšem nebyla přesná.

53:23
    Nepřesné přihrávky hostí napomohly k útoku domácích, ani jeden hráč však nebyl ve vhodném postavení ke střele.

53:03
    Icing domácích.

52:50
    Po delším nepřerušeném útoku chytá puk do lapačky domácí brankář Kosina.

52:15
    Útoky jsou na obou stranách, ovšem žádná střela nemíří přesně na bránu.

51:06
    Hosté v plném počtu. Domácí přesilové hry nevyužili.

50:30
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

49:06
    Slovan si zahraje přesilovou hru a má tak šanci se dostat poprvé v utkání do vedení. Vyloučen Jakub Kučera (LET) za nedovolené bránění.

47:35
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Domácí vyrovnávají! Po přihrávce Jakuba Suchana, zkušeně vmístil kotouč za záda Horáka DANIEL ŘÍDEL! Stav utkání je tak vyrovnaný 2:2.
    Asistence:Jakub Suchan

46:20
    Přečíslení Slovanu dva na jednoho!

45:25
    Ofsajd hostí.

44:19
    Slovan oživl s jeho první brankou a útočí!

43:44

43:09

42:20

Přesilové hry 4 na 3 využívají domácí a snižují tak na jednobrankové vedení. Po přesných přihrávkách před brankou hostů se přesnou střelou trefuje MAREK MACEK!
    Asistence Ondřej Kopta, Miroslav Straka

41:42
    Jakub Kučera (LET) vyloučen na dvě minuty za krosček.

41:20
    Domácí se osvobozují a vyváží puk do obranného pásma hostů.

41:09
    Marek Klement (UNL) vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:06
    Střelu Daniela Řídele vyráží Horák a puku se ujímají hosté.

40:06

40:01

V druhé periodě jsme mohli vidět opět mnoho šancí na obou stranách, ale stejně jako v první třetině inkasoval pouze domácí tým. Do dvoubrankového vedení přivedl hostující tým Josef Minář, který se trefil za záda Kosiny ve dvacáté sedmé minutě. Prvních šest vteřin třetí třetiny si zahrají hosté v početní převaze, díky faulu Maka Pavičeviče na konci druhé třetiny.
    Třetí třetina začne přibližně v 18:10

40:00

39:35
    Domácí kombinují v útočném pásmu a střílí. Hostující brankář je ale pohotový a kryje všechny střely.

38:06
    Hostující Mak Pavičevič vyloučen na dvě minuty za sekání. Šance pro domácí snížit dvoubrankové vedení hostů.

36:16
    Nahození Marka Homolky chytá Kosina do lapačky.

36:11
    Úmyslný ofsajd domácích.

35:44
    Kosina pohotově zasahuje proti rychlé střele z mezikruží.

34:32
    Domácí vyvíjejí tlak a zkoušejí střílet, zatím však nepřesně.

33:41
    Došlo ke srážce hráčů před domácí brankou. Vhazuje se po levici Kosiny.

32:00

31:32
    V přečíslení dva na jednoho útočí domácí, ale k přesné střele se nedostávají.

30:30
    Slovan vyhazuje za Horáka a nepouští hosty i přes oslabení k puku.

30:00
    Jan Jindřich vyloučen za zbytečné napadení. Dvě minuty si tak hosté zahrají přesilovou hru. Což není zrovna příznivé pro domácí.

28:40
    Domácí hráči mají mnoho šancí na snížení skóre, ale ani jedna ze střel nekončí za zády Horáka.

27:15
    Letňany právě vstřelily branku!
    Hra se přesouvala z jedné strany ledu na druhou až do do chvíle, kdy hosté přesně kombinovali před domácí brankou a JOSEF MINÁŘ zkusil vystřelit a také se mu to vyplatilo. Hosté tak vedou již o dva góly.
    Asistence: Michal Novák, Mak Pavičovič

25:32
    Hopsavý kotouč zastavuje domácí brankář Kosina.

24:18
    Nepřesnou přihrávkou se domácí připravili o puk a po útoku Letňan tak musí zasahovat Kosina.

22:26
    Na druhé straně musí zasahovat i domácí brankář.

22:13
    Nebezpečná střela Jakuba Kovala! Horák zasahuje a vhazuje se po jeho levici.

21:38
    Slovan se usadil v útočném pásmu, ale ke střele se nedostává.

20:01

V první třetině jsme mohli vidět téměř vyrovnaný souboj, ve kterém padla jediná branka a to až v poslední minutě. Za tu se zasloužil Jakub Rulf (LET) a hráči Letňan tak odcházejí do kabin z jednobrankovým náskokem. Mnoho šancí se naskytlo i domácím, ale díky pohotovosti brankáře Horáka, ani jedna střela neskončila za jeho zády. Slovan si zahrál jednu přesilovou hru, kterou nevyužil, naopak Letňany si zahrály dvě přesilové hry a tu druhou i využili. Stav utkání po první třetině je tak 0:1.
    Druhá třetina začne přibližně v 17:28.

20:00

19:27

V poslední půlminutě první třetiny využívají hosté přesilovou hru. Po přihrávce Matrina Bartoše, se z mezikruží trefuje za záda Kosiny JAKUB RULF a dostává tím svůj tým do vedení 1:0.
    Asistence: Martin Bartoš

18:59
    Slovan střílí, ale pohotový Horák zasahuje a drží čisté konto.

18:55
    Icing hostí. Vhazuje se po Horákové levici.

18:39
    Letňany si zahrají další přesilovou hru. Jaroslav Benda je vyloučen na dvě minuty za podražení.

17:40

17:07
    Domácí šetří vzácné vteřiny kdy jsou v oslabení a drží puk ve středním pásmu.

16:10
    Hosté zaujali přesilovkové postavení a kombinují.

15:40
    Vyloučen Martin Zdvořáček (UNL) za hru vysokou holí. Slovan si tak dvě minuty zahraje ve čtyřech.

13:03
    Na buly úspěšní domácí a zakládají útok.

12:45
    Zakázané uvolnění domácích.

12:17
    Slovan se snaží vymanit se ze svého obranného pásma. Hosté jej ale nepouští.

10:52
    Mak Pavičevič si objel bránu domácích a zkoušel vsunout puk do rohu branky, Kosina ale skvěle brání.

10:07
    Letňany vyvíjejí tlak na domácí, tento tlak však uvolnil Ondřej Kopta a přesouvá hru před Horáka.

09:55
    Hostující Jakub Rulf provezl puk až před Kosinu kde se snažil zakončit, ale neuspěl.

08:50
    Štěstí pro Letňany, Hucek nastřeluje na bránu ale trefil pouze tyčku!

08:38
    Icing hostí.

07:37
    Střela na Kosinu, který vyráží puk do ochranné sítě.

06:35
    Hraje se rychlý a akční hokej, gólové šance se střídají na obou stranách.

03:12

03:10
    Po kombinaci před bránou hostů se uvolnil Bartoloměj Uhlíř, ovšem ke střele se nedostal.

02:30
    Slovan útočí ale střelu pokrývá hostující brankář.

01:12
    Krištof Špičan (LET) vystřelil puk mimo hřiště, proto si odsedí dvouminutový trest za zdržování.

00:12
    Domácí Hucek střílí ale Horák vyráží.

Puku se hned ujali hosté a Kosina musí zasahovat.

00:01

Oba týmy už jsou na ledě připraveny na začátek zápasu.

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončinský, Suchan, Jindřich, Vrba, Zdvořáček, Klement

HC Letci Letňany: Horák, (Jandera) – Kazda, Rulf, Keller, Kučera, Štocek, Minář, Hladík, Novák, Pavičevič, Špičan, Bartoš, Zeliska, Homolka, Neuman, Uhlíř

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Tomáš Mareš, Martin Sládek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 43. Macek (Kopta, Straka), 48. Řídel (Suchan), 65. Suchan – 20. Rulf (Bartoš), 28. Minář (Novák, Pavičovič)

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Tomáš Mareš, Martin Sládek