Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Toljatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
Ak Bars Kazaň
Úterý 30.09.2014, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

53:57
    Na chvíli uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách, ze strany Neftěchimiku totiž odchází za plexisklo pro trestance Maxim Rybin.

52:41
    Dobrá šance pro domácí mančaft, jak dotáhnout skóre zpátky k vyrovnanému stavu. Dvě minuty za sekání totiž inkasuje hostující Medvěděv.

43:52
    Nižněkamsk řeší nový problém, domácí totiž hráli o jedoho hráče v poli navíc. Budou tak muset bránit oslabení za příliš mnoho hráčů na ledě.

27:06
    Domácí Bilalov dostává dvě minuty za držení. Bude doufat, že za vrátky pro trestance stráví celý určený čas, aby nemusel sledovat případné vyrovnání soupeře.

23:36
    Sledujeme vůbec první vyloučení v průběhu prostřední části. Justin Azevedo míří odkroutit na trestnou lavici dvě minuty za hrubost.

12:57
    Bez trestů se dlouho nehrálo, také nyní odjede jeden muž ke své nelibosti za katr. Jevngenij Bodrov obdržel od rozhodčího dvě minuty za podražení.

09:55
    Ještě jedno vyloučení před polovinou úvodních dvaceti minut. hráč Nižněkamsku, Nikolaj Bělov, inkasuje od arbitra dnešního duelu dvě minuty za držení.

08:55
    Dvě minuty míří odpykat na trestnou lavici hráči z obou střídaček. Za domácí odjíždí do boxu za hrubost Hennessy, za stejný prohřešek z hostující střídačky Mirnov.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 1. J.Alševskij (S.Alševskij, Chokjarov), 14. Sexton (Bělov) – 23. Malychin (Varnakov, Heshka), 32. Nikulin (Mirnov, Kostitsyn), 43. Pesonen

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolappanen (Sudnicin) – Beresin, Kosmačjov, Mnacjan, Bryncev, Bělov, Jevsjenko, Bilalov – S. Alševskij, Hennessy, Kulikov, Stapleton, Rybin, Sexton, Stěpanov, Chokrjakov, Trunjov, Milovzovor, Klimenko, J. Alševskij
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Děnisov, Nikulin, Kornějev, Heshka, Rylov, Musin, Medvěděv, Paigin – Mirnov, Bodrov, Svitov, Varnakov, Pesonen, Obuchov, Moller, Azevedo, Burmistrov, Kostitsyn, Kirill, Fjodor

Rozhodčí: Gofman, Žakarov – Žakarenkov, Morozov