Hr. Králové – Č. Budějovice 2:1 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 6:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 02.10.2014, 16:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Extraliga staršího dorostu

59:22
    Trest ale dostává Filip Hronek. Verdikt zní jasně: Hrubost.

50:44
    Fencl si půjde odpočinout nikoliv na střídačku, ale na trestnou lavici, a to na dvě minuty za podražení. Výsledkem je přesilová hra pro Lvi.

42:51
    Jan Farka si jde posedět na dvě minuty za nedovolené bránění, čímž nabízí hradeckým hráčům další přesilovou hru.

37:31
    To už ale nebude platit. Důvod je prostý. Hofman sekl soupeře, čímž poslal svůj tým do oslabení.

34:46
    Vyloučení na obou stranách. Na straně lvů Matějček – krosček – na straně Budějovic zase Farka – hrubost. Hraje se 4 na 4.

29:57
    Hidveghy srazil Doktora, Hradec tak posílá do oslabení. Provinil se pádem pod nohy.

25:45
    Hradec v oslabení. Dvě minuty za napadení si jde odsedět Tomáš Hofman.

15:25
    Domácí mají šanci další přesilovky. Dvě minuty za napadení si jde odsedět Jiřinec.

10:26
    Přesilovka pro domácí. Oním viníkem byl Kubeš.

04:38
    Filip Hronek si však odnesl trest dvou minut za hákování, a domácí si tak zahrají oslabení.

Lukáš Štěrovský

Branky a nahrávky: 12. Pavlík (Zahradník), rozh. náj. Malík – 24. Šulek (Jiřinec)