Atlant – Petrohrad 4:3 (kon.) | Minsk – Jokerit 2:3 (kon.) | Záhřeb – Riga 3:2 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
4:3 (1:0, 2:0, 1:3)
SKA Petrohrad
Pátek 03.10.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Já se s vámi loučím, přeji příjemný večer a někdy příště na shledanou. (20:00:05)

Dnešní zápas byl velmi zajímavý. První a druhou třetinu vládly na kluzišti domácí, když po dvou třetinách vedli už 3:0. Na začátku třetí třetiny přidali ještě jeden gól a vedli tak 4:0. Poté ale bleskurychle Petrohrad snížil stav na 4:2, poté stačily přidat ještě jeden gól na 4:3. Každopádně kdyby Petrohrad hrál první a druhou třetinu jako tu třetí tak dnes s prohrou neodjíždí. Bohužel se tak nestalo a dnes si vydřené 3 body berou domácí Atlant Mytišči a Petrohrad tak má na svém kontě první prohru v této sezóně.

60:00

59:58
    V dnešním zápase už se nic nestane. Mytišči vítězí 4:3!

57:30
    Petrohrad teď neskutečně tlačí na domácí obranu, která jen se štěstím vzdoruje!

56:12
    Engren ramenem vytěsnil střelu jednoho z hostujících. Tak to byl zákrok panečku ! Každopádně pro domácí velmi důležitý.

54:32
    Nebezpečná střela Kovalchuka který střílel z modré, ale domácí brankář se překvapit nenechal a drží stále stav utkání 4:3.

53:52
    Dvě minuty dostane střelec třetího gólu Petrohradu, Patrick Thoresen.

53:20
    Tak to bude ještě zajímavý konec utkání! Z vedení 4:0 pro domácí tým dokázal Petrohrad snížit už na 4:3 a schyluje se tak k velkému obratu. Tak uvidím co z toho bude.
    Patrick THORESEN - 4:3

50:27
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Petrohrad využívá přesilovku a snižuje na rozdíl už jediného gólu! Po střele jednoho z hostujících Engrenovi vypadl puk z výstroje a pro PATRICKA THORESENA to už nebyl žádný problém doklepnout puk do prázdné branky. Bez asistence.

48:35
    A máme tu další vyloučení. Přesilovku si zahrají opět hráči Petrohradu. Na trestnou lavici míří za hákování Taraťuchin.

47:52
    Skvělý Engren dnes drží svůj tým.

46:30
    Dvě minuty za hákování dostává domácí hráč Michajl Gluchov.

45:50
    V útočném pásmu se teď usadily hráči domácích.

45:30
    Dnešní utkání sleduje 6100 diváků.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 1. Černov (Šmeljov), 31. Gluchov, 37. Sošnikov (Gilroy), 41. Potapov (Majorov) – 43. Judin (Kablukov), 43. Kovalčuk, 51. Thoresen

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Diblenko, Gilroy, Novopašin, Němec, Tjuljapkin, Rukavišnikov, Baldajev –
    Engqvist, Černov, Šmeljov, Potapov, Majorov, Gluchov, Taratuchin, Kolcov, Jašin, Voronin, Leščenko, Levickij – Sošnikov

SKA Petrohrad: Salák (Ivannikov) – Kalinin, Bělov, Alexandrov, Kutějkin, Rjasenskij, Čudinov, Judin, Jermakov –
    Tichonov, Kovalčuk, Ericsson, Dadonov, Panarin, Šipačjov, Martensson, Thoresen, Červenka, Makarov, Kablukov, Burdasov

Rozhodčí: Jeřábek, Zacharov – Misjur, Raming