Dynamo Moskva – Soči 2:1 (po pr.) | Kazaň – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 3:2 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Neděle 05.10.2014, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

53:12
    Golovkov míří na dvě minuty pryč z ledové plochy. Podražením nabízí Lokomotivu šanci vsítit důležitou branku v početní převaze.

50:02
    Geoff Platt oslabuje svůj tým a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění.

48:28
    Porseland poslal puk mezi diváky a inkasuje menší trest.

38:48
    Hosté si zahrají v oslabení. Střelec vyrovnávací branky si v souboji nedovoleně přidržel protihráče a již směřuje na trestnou lavici.

36:30
    Porseland míří na trestnou lavici za nedovolené bránění a je tu další početní převaha Lokomotivu.

29:29
    Další šance pro Lokomotiv udeřit v početní převaze. Berdjukov již pyká za podražení.

25:36
    Viťaz jde do čtyř. Jakubov si odsedí dvě minuty za držení.

19:09
    Další komplikace pro Lokomotiv. Jegor Averin si v souboji o puk přidržel protihráče a rozhodčí jeho počínání ocenili menším trestem.

04:11
    Krátce na to přichází také početní výhoda pro Viťaz. Martin Thörnberg dostává rovněž trest za sekání a již míří za katr.

01:53
    Hned v úvodních minutách je tu přesilová hra pro Jaroslavl. Afinogenov dostává menší trest za sekání.

David Soumar

Branky a nahrávky: 12. Kokšarov (Kempe, Cyganov), 45. Kokšarov (Koroljov), 60. Horák (Kempe, Afinogenov) – 37. Jakovlev (Kronwall), 49. Jakovlev (Kronwall, Averin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Porseland, Grebeškov, Golovkov, Seleznjov, Verešchagin, Berdjukov, Klimontov – Cyganov, Kempe, Horák – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Ziazov, Afinogenov, Makejev – Jakubov, Šitikov, Vyglazov – Ivanov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Kronwall, Jakovlev, Višněvskij, Holos, Gorochov, Ljubuškin, Vasiljev, Martjonov – Plotnikov, Averin, Apalkov – Gračjov, Novotný, Thörnberg – Koňkov, Galimov, Kartajev – Platt, Kapustin, Korškov.

Rozhodčí: Romasko, Ščenjov – Zacharenkov, Sivov