Havířov – Frýdek-M. 5:1 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Krkonoše 8:1 (kon.)
Ústí n/L – Klášterec nO 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Neděle 05.10.2014, 14:45 • Ústecká aréna • Liga juniorů

I když první třetina nenabídla ani jeden gól, ve třetí třetině jsme mohli vidět rovnou tři. Bohužel pro domácí byli všechny tři Klášterce. Dostali se tak do tříbrankového vedení, které si udrželi i přes mnoho šancí domácích až do konce zápasu. Konečné skóre tak bylo 1:4 a tři body si tak můžou připsat hosté. (17:08:41)

60:00

59:51
    Domácí Petr Strnad vyloučen na dvě minuty za podražení.

58:13
    Vyloučen hostující Patrik Zicho na dvě minuty za vyhození puku mimo ledovou plochu.

58:12
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Slovan již nemá velkou šanci k vyrovnání. JIŘÍ VLASTNÍK se tentokrát zapisuje jako autor branky, na kterou dostal přihrávku od Dominika Drazdíka. Asistence: Dominik Drazdík, Vít Procházka

56:40
    Po návratu Jiřího Vlastníka na led Klášterec vstřelil třetí branku. Jiří Vlastník na trestné lavici zpytoval svědomí a odčinil si ho přihrávkou, kterou předal Vít Procházka DOMINIKU DRAZDÍKOVI, který pak neměl problém zakončit a dostat tak svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Vít Procházka, Jiří Vlastník

56:13

55:08
    Jaroslav Benda (UNL) to opět zkouší od modré, ale i napodruhé se mu to nepodařilo.

54:44
    Do střely od modré se opřel Jaroslav Benda, trefil však jen betony Danylce.

54:13
    Jiří Vlastník (KNO) si odsedí dvouminutový trest za sekání.

53:44

52:57
    Hosté hrají ve čtyřech.

52:46
    Domácí kombinují před hostující bránou, ale nestřílí.

52:03
    Do střely se Danylec položil celým tělem.

51:41
    Podražení bylo odpískáno hostujícímu gólmanovi. Dvouminutový trest si odsedí Ondřej Toušek. Hosté hrají ve třech.

50:57
    Lukáš Pala (KNO) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Domácí tak mají větší šanci na vyrovnání.

50:22

50:14
    Úmyslný ofsajd hostí.

48:39
    Hosté opět využívají přesilové hry a jsou opět ve vedení. Druhý gól hostů vstřelil po rychlé kombinaci opět JAKUB NEUMAN. Asistence: Ondřej Toušek, Patrik Zicho

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 30. Straka (Suchan) – 27. Neuman (Zicho, Toušek), 49. Neuman (Toušek, Zicho), 57. Drazdík (Procházka, Vlastník), 59. Vlastník (Drazdík, Procházka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina M.- Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončínský, Suchan, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček,Klement
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Danylec – Zicho, Krstev, Kosina V., Sommer, Pala, Neuman, Toušek, Drazdík, Vlastník, Procházka, Podběhlý, Bečka, Tupý

Rozhodčí: Tomáš Luczkow – Jiří Rozlílek, Martin Sládek