Havířov – Frýdek-M. 5:1 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Krkonoše 8:1 (kon.)
Ústí n/L – Klášterec nO 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Neděle 05.10.2014, 14:45 • Ústecká aréna • Liga juniorů

59:51
    Domácí Petr Strnad vyloučen na dvě minuty za podražení.

58:13
    Vyloučen hostující Patrik Zicho na dvě minuty za vyhození puku mimo ledovou plochu.

58:12
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Slovan již nemá velkou šanci k vyrovnání. JIŘÍ VLASTNÍK se tentokrát zapisuje jako autor branky, na kterou dostal přihrávku od Dominika Drazdíka. Asistence: Dominik Drazdík, Vít Procházka

56:40
    Po návratu Jiřího Vlastníka na led Klášterec vstřelil třetí branku. Jiří Vlastník na trestné lavici zpytoval svědomí a odčinil si ho přihrávkou, kterou předal Vít Procházka DOMINIKU DRAZDÍKOVI, který pak neměl problém zakončit a dostat tak svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Vít Procházka, Jiří Vlastník

54:13
    Jiří Vlastník (KNO) si odsedí dvouminutový trest za sekání.

51:41
    Podražení bylo odpískáno hostujícímu gólmanovi. Dvouminutový trest si odsedí Ondřej Toušek. Hosté hrají ve třech.

50:57
    Lukáš Pala (KNO) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Domácí tak mají větší šanci na vyrovnání.

48:39
    Hosté opět využívají přesilové hry a jsou opět ve vedení. Druhý gól hostů vstřelil po rychlé kombinaci opět JAKUB NEUMAN. Asistence: Ondřej Toušek, Patrik Zicho

48:22
    Domácí budou hrát opět ve třech. Vyloučen domácí Jaroslav Benda na dvě minuty se posadí na trestné lavici za faul kolenem.

47:11
    Hosté založili útok ze kterého vznikl faul na domácí straně. Vyloučen Miroslav Straka (UNL) na dvě minuty za faul kolenem.

43:20
    Vyloučen domácí Marek Macek na dvě minuty za sekání.

39:02
    Jiří Vlastník (KNO) vyloučen na dvě minuty za hrubost, současně vyloučen Lukáš Vykouk (UNL) taktéž na dvě minuty za napadení.

37:26
    Vít Procházka (KNO) vyloučen na dvě minuty za podražení. Klášterec tak dává další šanci domácím k vstřelení gólu.

34:00
    Jaroslav Benda (UNL) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Hraje se minutu 4 na 4.

32:57
    Jakub Neuman, střelec prvního gólu tohoto utkání byl vyloučen na 2 + 10min za zásah do oblasti hlavy a krku.

31:00
    Hosté měli ohromnou šanci, které nedokázali využít. Kosina byl na druhé straně brány než puk, ale nebyl u něj žádný hráč Klášterce aby vstřelil gól.

30:00
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využití přesilové hry si neodpustili ani domácí a vyrovnávají stav utkání na 1:1. Střelu od modré poslal MIROSLAV STRAKA po ledě. Danylec tuto střelu neviděl a tak puk skončil až za jeho zády. Asistence Jakub Suchan

28:42
    Lukáš Pala (KNO) vyloučen na dvě minuty za hákování. Slovan si zahraje dvě minuty přesilovou hru.

26:52
    Hosté využívají přesilové hry a otevírají skóre zápasu prvním gólem. JAKUB NEUMAN díky přihrávkám Patrika Zicha a Ondřeje Touška dostal kotouč za záda Martina Kosiny. Asistence: Patrik Zicho, Ondřej Toušek

26:31
    Domácí budou hrát opět ve čtyřech. Jan Hucek vyloučen za držení protihráče.

19:24
    Domácí si zahrají dvě minuty v početní výhodě. Vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění byl Viktor Kosina (KNO).

05:57
    Domácí budou hrát ve třech! Druhý vyloučený byl Jaroslav Benda (UNL), za zdržování hry vyhozením puku mimo ledovou plochu si odsedí také dvě minuty.

05:49
    Domácí hráčské lavici byl uložen trest za 6 hráčů na ledě, trest si odpyká Marek Macek.

03:52
    Vyloučen hostující kapitán Patrik Zicho. Dvě minuty si na trestné lavici odsedí za hákování.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 30. Straka (Suchan) – 27. Neuman (Zicho, Toušek), 49. Neuman (Toušek, Zicho), 57. Drazdík (Procházka, Vlastník), 59. Vlastník (Drazdík, Procházka)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina M.- Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Benda, Macek, Kašek, Trončínský, Suchan, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček,Klement
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Danylec – Zicho, Krstev, Kosina V., Sommer, Pala, Neuman, Toušek, Drazdík, Vlastník, Procházka, Podběhlý, Bečka, Tupý

Rozhodčí: Tomáš Luczkow – Jiří Rozlílek, Martin Sládek