Ukrajina – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Estonsko – Anglie 0:1 (kon.) | Rakousko – Černá Hora 1:0 (kon.)
Rusko – Moldavsko 1:1 (kon.) | Bělorusko – Slovensko 1:3 (kon.) | Lucembursko – Španělsko 0:4 (kon.)
Litva – Slovinsko 0:2 (kon.) | Švédsko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Bělorusko
1:3 (0:0)
Slovensko
Neděle 12.10.2014, 20:45 • Borisov Arena, Borisov • Kvalifikace ME

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc! (22:44:21)

Zákroky Matúš Kozáčika – 2

Zákroky Jurije Ževnova – 5

Je konec třetího utkání Slovenska v základní skupině a náš bývalý federativní partner si připisuje opět tři body!
    V pohledném druhém poločase jsme viděli nespočet šancí a čtyři branky. Nejdříve se v 65. minutě prosadil po dobré akci Weisse Marek Hamšík, ale Bělorusům se jedenáct minut před koncem podařilo vyrovnat zásluhou Kalačeva, který tak byl odměněn za skvěle odehraný zápas. Gólům však nebyl konec, což potvrdil v 84. minutě svou druhou trefou opět Hamšík, na kterou navázal pojišťovací brankou Stanislav Šesták v první minutě nastavení.
    Slovensko má tak po třech utkáních devět bodů a pokračuje ve skvělé jízdě touto těžkou skupinou.

90+3

90+3
    Běží poslední minuta nastavení a Slováci v poklidu drží výhru.
    Stanislav ŠESTÁK - 1:3

90+1
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Slováci definitivně rozhodují toto utkání ve svůj prospěch! Dlouhatánský výkop Kozáčika doletěl až ke střídajícímu žolíkovi trenéra Kozáka, STANISLAVU ŠESTÁKOVI, který se dostal za záda svého strážce a prostřelil běloruského brankáře. Asistence: Matúš Kozáčik

90
    Ale teď Bělorusové sevřeli hostující obranu. Přetažený centr na zadní tyč jen o centimetry minul Gordejčukovu hlavu. Poté přerušuje domácí snahu ofsajd stejného hráče.

88
    Slováci dobře přerušují akce domácích.

87
    První žlutá karta na slovenské straně. Gyömbér zajel do protihráče a hlavní rozhodčí ho napomíná právě kartónkem žluté barvy.

86
    Naposledy střídají i hosté. Kucku nahrazuje Filip Kiss.

86
    Druhá branka Slovenska je pro domácí opravdu velkou ranou a nyní budou mít hodně těžké otočit vývoj utkání.
    Marek HAMŠÍK - 1:2

84
    A Slovensko si bere vedení zpět na svou stranu! Miroslav Stoch krásně vypálil z dvacetipěti metrů a jeho bombu Ževnov nechal v domnění, že míří vedle, odrazit od tyče přímo k MARKU HAMŠÍKOVI, který neměl těžkou práci a trefil odkrytou branku. Asistence: Miroslav Stoch

83
    Na obou stranách jsme teď viděli centry do vápna, které shodně odvrátili stopeři obou týmů.

82
    Několik tvrdých soubojů nyní pustil sudí Gumienny, což se mu v závěru utkání nemusí vyplatit.

Lukáš Podleśny

Branky: 79. Kalačev (Drahun) – 65. Hamšík (Weiss), 84. Hamšík (Stoch), 90+1. Šesták (Kozáčik)

Karty:   48. Věrchovcov (BLR), 58. Šitov (BLR) – 87. Gyömbér (SVK)

Bělorusko: Ževnov – Šitov (76. Stasevič), Martynovič, Filipenka (55. Poljakov), Bordačew – Věrchovcov, Drahun – Kalačev (C), Krivec, Balanovič – Bressan (46. Gordejčuk).
    Náhradníci: Černik, Klimovič – Alexijevič, Gordejčuk, Kisljak, Kornilenko, Macvejčik, Aljachnovič, Poljakov, Savickij, Sivakov, Stasevič.

Slovensko: Kozáčik – Pekarík, Škrtel (C), Ďurica, Gyömbér – Pečovský, Kucka (86. Kiss) – Mak (63. Šesták), Hamšík, Weiss (80. Stoch) – Nemec.
    Náhradníci: Mucha, Novota – Hubočan, Guédé, Ďuriš, Michalík, Kiss, Jakubko, Sabo, Šesták, Stoch.

Rozhodčí: Sergej Gumienny – Frank Bleyen, Jimmy Cremers (vš. BEL)