Vyšehrad – Bohem. Pr. 1:3 (kon.) | Admira Praha – Union 2013 1:1 (4:2 po pen.) | Čáslav – Písek 2:0 (kon.)
Štěchovice – Meteor 3:1 (kon.) | Benešov – Převýšov 0:0 (2:4 po pen.) | Zápy – Chrudim 2:2 (4:3 po pen.)
TJ Štěchovice
3:1 (2:0)
FK Meteor Praha VIII
Neděle 12.10.2014, 16:00 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388, 252 07 • Česká fotbalová liga

Pro dnešek to je Štěchovic vše. Další domácí zápas je na programu za 14 dní, v neděli 26.10 již od 14:30 s velmi silným soupeřem, FK Bohemians Praha. Příjemný zbytek dne přeje ze Štěchovic Michal Kunc. (17:58:18)

Štěchovice se díky dnešní výhře posunují tabulkou výše a jsou již v lepší pozici než po minulém domácím zápase. Další zápas odehrají Štěchovice za týden, v neděli 19.10 od 15:30, v Louňovicích.

Dnešní utkání je u svého konce, dnešním vítězem jsou Štěchovice. Ve druhém poločase jsme sledovali velkou bitvu, hosté dokázali půl hodiny před koncem snížit a drali se do vyrovnání, to ale domácí nedovolili a bojovali až do úplného konce. Na samotném konci zápasu ale přišlo uklidnění, v 88. minutě se prosadil Laušman.

90

89
    Střídání domácích: Odstoupil Hřebeček a nastupuje Baubín.

88
    Štěchovice právě vstřelily branku!

Meteor si vše ale zkazil, po tlaku domácích se hlavou prosazuje VÁCLAV LAUŠMAN a dává domácím klid – 3:1!