Ukrajina – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Estonsko – Anglie 0:1 (kon.) | Rakousko – Černá Hora 1:0 (kon.)
Rusko – Moldavsko 1:1 (kon.) | Bělorusko – Slovensko 1:3 (kon.) | Lucembursko – Španělsko 0:4 (kon.)
Litva – Slovinsko 0:2 (kon.) | Švédsko – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.)
Rusko
1:1 (0:0)
Moldavsko
Neděle 12.10.2014, 18:00 • Otkrytie Arena, Moskva • Kvalifikace ME

Pro tento zápas se s vámi loučím a přeji příjemný fotbalový večer. (20:05:18)

Zákroky Ilie Cebanu – 4

Zákroky Igora Akinfejeva – 3

Moldavsko může slavit. Sice se jim nepodařilo takové překvapení, jako když Poláci porazili Němce nebo Slováci Španěly, avšak remíza z moskevského stadiónu je určitě velmi dobrým výsledkem. Za domácí se sice v 73. minutě trefil z penalty Dzjuba, ale o minutu později srovnal hlavou Epureanu a od té doby se již stav nezměnil.

90+4

90+4
    Cebanu si došel pro centrovaný míč a to je také poslední, co se v dnešním utkání událo.

90+4
    Běží poslední minuta utkání a Moldavsko je blízko dalšího překvapení v rámci evropské kvalifikace.

90+3
    Kombinace Paršivljuka s Berezuckim končí odkopem od brány moldavské reprezentace.

90+2
    Žlutou kartu si ještě prohlédl Sidorenco, ale to hostům vůbec nevadí.

90+2
    Myslím, že jestli moldavská obrana nepředvede vyloženě zkrat, tak tento zápas už zvládne.
    Reakce chlapce po další spálené šanci Rusů

90+1
    Glušakov nyní vzal Dzjubovi balón, který letěl přímo k nohám ruského útočníka. Sám Glušakov hlavičkoval nad.

90
    Rozhodčí Jakobsson nastavuje čtyři minuty.

89
    Teď se však dostal k hlavičce Ščenikov, kterou Cebanu chytá na brankové čáře. Glušakov se ještě snažil nějakým způsobem ovlivnit rozhodčího a napovědět mu, že to byl gól, ale ruský hráč s touto snahou nepochodil.