Vítkovice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Zlín – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 7:1 (kon.)
Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.) | Sparta – Litvínov 0:1 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 2:4 (kon.)
HC Sparta Praha
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 14.10.2014, 18:30 • Tipsport arena, Praha • Tipsport extraliga

52:41
    Další šance pro Vervu v podobě přesilovky. Jan Piskáček jde ven na dvě minuty za sekání.

47:09
    Litvínov bude hrát přesilovku. David Dvořáček (SPA) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

43:31
    Cingel po tvrdém zákroku leží na zemi a počet hráčů na ledě se srovná. Provinil se Filip Pavlík (LIT) vysokou holí.

42:09
    Další komplikace pro Spartu, Klimek si jde sednout na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

38:08
    Necelé dvě minuty před koncem druhé třetiny jde Sparta podruhé v utkání do čtyř. Na trestnou lavici zamířil Daniel Přibyl, který dostal dvě minuty za podražení.

35:30
    Litvínov jde opět do čtyř. Na trestné lavici si posedí Viktor Hübl za vysokou hůl.

30:01
    Další menší trest pro Litvínov. Na trestnou lavici zamířil Karel Kubát (LIT), kterému rozhodčí odpískal krosček.

27:03
    Předchozí nepříjemný moment má na svědomí František Lukeš, který navíc dostává dvě minuty za zdržování hry, když vystřelil puk mimo led. Víc ho teď ale asi trápí stav trefené fanynky. Věřme, že bude v pořádku.

13:08
    prvním vyloučeným v dnešním zápase je Daniel Přibyl (SPA), který si odsedí dvě minuty za hákování.