NY Rangers – NY Islanders 3:6 (kon.) | Philadelphia – Anaheim 3:4 (1:2 po s.n.) | Washington – San Jose 5:6 (0:1 po s.n.)
Columbus – Dallas 2:4 (kon.) | Carolina – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Toronto – Colorado 3:2 (po pr.)
Tampa – New Jersey 1:2 (kon.) | Nashville – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Edmonton 6:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Colorado Avalanche
Středa 15.10.2014, 01:40 • Air Canada Centre, Toronto (kapacita 18819 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:22:11)

Největší čas na ledě: Phaneuf 24:18 – Johnson 26:27

Branky a nahrávky: 10. van Riemsdyk (Kessel, Bozak), 51. Lupul, 61. Kessel (Bozak, Phaneuf) – 14. O'Reilly (Iginla, Johnson), 38. Duchene (Iginla, McGinn). Diváci: 18754. Rozhodčí: St. Pierre, Sutherland – Devorski, Driscoll.

Dnes jsme měli možnost vidět porovnání dvou ambiciózních celků z obou konferencí. V první třetině sice byli aktivnější hosté z Denveru, do vedení se ale dostali domácí, když v 10. minutě otevřel skóre po perfektní kombinaci prvního útoku James van Riemsdyk.

O chvíli později už ale bylo srovnáno, když si odražený puk našel před brankou Ryan O'Reilly a pohodlně srovnal. V závěru druhé části hry šli pak Laviny do vedení, když Iginla skvělou přihrávkou našel v mezikruží Matta Duchena, který si už se situací věděl rady.

V závěru druhé třetiny a především ve třetím dějství ale jakoby existovalo na ledě jen jedno mužstvo, Torontu se nakonec přeci jen podařilo vyrovnat, když se v 51. minutě prosadil Joffrey Lupul a poslal zápas do prodloužení.

V nastaveném času mohl rychle rozhodnout MacKinnon. Nestalo se ale a a o chvíli později na druhé straně udeřil Phil Kessel, který tak vystřelil Maple Leafs bonusový bod za výhru 3:2 po prodloužení, Colorado bere alespoň bod.

Phil KESSEL - 3:2

60:34
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Co se nepovedlo na jedné straně, povedlo se na druhé! Domácí se prosazují hned ze svého prvního útoku v nastaveném čase. PHIL KESSEL dostal přihrávku do jízdy, svou rychlostí se uvolnil od Barrieho a střelou mezi Varlamovovy betony ukončuje dnešní zápas! Asistence: Tyler Bozak a Dion Phaneuf.

60:15
    MacKinnon mohl prodloužení hodně rychle ukončit, baseballovým způsobem ale přestřelil.

60:01

Ve třetí třetině jsme se dočkali vyrovnání, které přišlo z hole Joffreyho Lupula v 51. minutě. Toronto si minimálně vyrovnání za svou hru ve druhé polovině zápasu zcela jednoznačně zasloužilo. Po šedesáti minutách hry tak skončil zápas 2:2, prodloužení začne za malou chvilku.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:52
    Ještě jedno vhazování před brankou Avalanche, hosté se totiž provinili zakázaným uvolněním.

59:43
    Slabou střelu Komarova vyráží Varlamov do rohu kluziště.

59:24
    Už probíhá poslední minuta třetí třetiny, v útoku jsou hosté.

58:51
    Hosté budou rádi, když z dnešního zápasu neodejdou s prázdnou, jelikož v druhé polovině zápasu je Toronto jasně lepší.

58:15
    Tyler Bozak se prodral ke střele, jeho bekhend ale nemohl Varlamova nikterak postrašit.