Jihlava – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 15.10.2014, 15:00 • Horácký zimní stadion, vedlejší plocha, Jihlava • Extraliga staršího dorostu

Je tu konec. Jihlavská Dukla byla od druhé třetiny jasně lepším celkem a po zásluze získala tři body za výhru 4:0. Teď půjdou mladíci fandit svým starším kolegům do hlavní haly. Já se s vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů nejen z hokeje a Jihlavy. (16:59:22)

60:00

59:55
    Kousal zkoušel střílet, puk mu na poslední chvíli sjel.

59:00
    Srnský zkoušel bekhendový blafák, bránu netrefil. Škoda.

58:30
    Kolouch zabral, přidal plyn a přebruslil tři soupeře. Ke střele se ale neprobojoval.

57:55
    Boleslav se snaží aspoň o vstřelení čestné branky, dnes ale prostě nemá štěstí.

55:25
    Dukla právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ MEJZLÍK vypálil a překonává Kroftu počtvrté, tenhle zápas zdá se být rozhodnutým. Asistence: Ladislav Pospíchal.

55:10
    Dukla přečkala další oslabení. Vypadá to, že dnes to myslí s nulou vzadu naprosto vážně.

53:35
    Bambula se proháčkoval mezi třemi soupeři. Ve třetí třetině hraje opravdu parádně.

52:46
    Oddechový čas pro hosty.

52:46
    Jihlavský Váňa vyloučen na 2 minuty za držení.

52:15
    Skořepa před Kořenářem, ten parádně secvaknul betony a hráče hostí vychytal!

51:08
    Současné vyloučení. Za Jihlavu Daniel Kolouch, vysoká hůl. Za Boleslav Řečinský, hrubost.

50:55
    Další zakázané uvolnění. Už třetí v krátké době. Boleslav se trápí.

50:05
    Váňa vypálil, trefil před sebou stojícího soupeře.

49:10
    Bruslařský klub si neví rady s jihlavskou defenzivou. Má problém s přechodem středního pásma.

48:10
    Krofta pokryl puk, ten mu ale záhadně vypadl a měl velké štěstí, že u něj první byl spoluhráč a ne někdo z Jihlavanů. Ti by zakončovali do prázdné.

47:44
    Bambula hledal spoluhráče, teď ale měl sám zkusit střílet. Měl celkem slušnou palebnou pozici.

46:44
    Teď už to ale skončilo gólem. JIŘÍ ONDRÁČEK propálil Kroftu a Jihlava vede 3:0! Asistence: Vladimír Oščádal.

Petr Jindra

Branky a nahrávky: 26. Peschout (Mejzlík), 30. Najman (Peschout), 47. Ondráček (Oščádal), 56. Mejzlík (Pospíchal)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Srnský, Pospíchal, Smutný, Pražák, Huňáček, Váňa, Krtek, Kolouch, Mejzlík, Bambula, Ondráček, Vala, Oščádal, Peschout (C), Najman, Kousal, Chylík, Zayml
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Mattis, Kalus, Mlčoch, Mašek, Tichý, Řečinský, Vodseďálek, Kalaš, Skořepa, Kroni, Vajsejtl, Prokop, Planý, Dančišin, Straka, Uřidil, Vaníček, Rypar, Bohanos, Ficek

Rozhodčí: Král – Chocholouš, Mikšík