Toljatti – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.) | Jokerit – Riga 5:2 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Středa 15.10.2014, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Československá stopa

Lukáš Kašpar (Jugra) – 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:17, 2 trestné minuty (19:43:35)

Je konec utkání. Domácí se dostali ve třetí části do vedení 3:2, o které ovšem v poslední vteřině přišli. O bonusový bod se tedy hrálo v prodloužení, ve kterém se trefil Nikita Gusev a poslal druhý bod na konto Jugry. S konstatováním, že Jugra poráží Nižněkamsk 4:3 po prodloužení, se s Vámi loučím.

GUSEV - 3:4

63:35
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    NIKITA GUSEV se prosazuje a ukončuje dnešní utkání, ve kterém získala Jugra druhý bonusový bod.

60:01

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    MAGOGIN - 3:3

59:59
    Neuvěřitelné! Hostům se daří zásluhou IGORA MAGOGINA vyrovnat pouhou vteřinu před koncem řádné hrací doby. Asistence: Igor Bortnikov.

58:43
    Hosté to zkoušejí se šesti bruslaři na ledě.
    STAPLETON - 3:2

54:25
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Domácí dokonávají obrat v dnešním utkání. TIM STAPLETON posílá svůj tým do vedení 3:2. Asistence:Michajl Žukov, Igor Polygalov.

41:13
    Jevsejenko je zpět na ledě. Hosté svou přesilovou hru nevyužili.

40:01

Je za námi druhá dvacetiminutovka, ve které se dostali hosté do dvoubrankového vedení zásluhou Jacenka a Maxwella. Tento náskok příliš dlouho Jugře nevydržel a domácí během jednadvaceti vteřin vyrovnali po brankách Koroljukova a Stanislava Alševskije.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 37. Koroljuk (Eronen, Stapleton), 37. Stanislav Alševskij (Jevsejenkov, Jaroslav Alševskij), 55. Stapleton (Žukov, Polygalov) – 23. Jacenko (Gusev), 35. Maxwell (Larsen, Kašpar), 60. Magogin (Bortnikov), 64. Gusev

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Kolppanen) – Kalašnikov, Berezin, Eronen, Bryncev, Bělov, Guskov, Jevsejenkov – Alševskij S., Hennessy, Koroljuk, Kulikov, Stapleton, Mnichovič, Žukov, Rybin, Stěpanov, Chochrjakov, Milovzorov, Polygalov, Alševskij J.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Birjukov) – Larsen, Sergejev, Stalnov, Mamkin, Sokolov, Želdakov, Putilov – Rajala, Magogin, Čibisov, Buljanskij, Kašpar, Šitnikov, Maxwell, Jacenko, Gorbunov, Romancev, Bortnikov, Gusev

Rozhodčí: Anisimov, Bondar – Birin, Medvěděv