Chomutov – Kadaň 2:0 (kon.) | Most – Kladno 2:3 (po pr.) | Třebíč – Havířov 0:1 (kon.)
Jihlava – Motor ČB 2:3 (po pr.) | Šumperk – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 5:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Banes Motor České Budějovice
Středa 15.10.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

S konstatováním, že Dukla na domácím ledě podlehla českobudějovickému Motoru poměrem 2:3 po prodloužení se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:39:45)

Z Horáckého zimního stadionu si nakonec odvážejí dva body hokejisté Českých Budějovic. Nutno říct, že zřejmě po právu, protože Jihlava si za své nevyužité přesilovky ve třetí třetině více bodů nezasloužila. Pětiminutové prodloužení rozhodl šťastným gólem Josef Straka.

Josef STRAKA - 2:3

63:54
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Utkání končí výhrou Motoru v prodloužení. JOSEF STRAKA poslal puk před branku a se štěstím poslal puk bekhendem za záda gólmana Dukly Sáblíka, který si kotouč možná smolně srazil do vlastní sítě. Asistence: Tomáš Nouza.

63:26
    Čachotský dlouho motal hlavy hostujícím bekům za brankou Bláhy, ale nakonec puk získávají hosté.

62:43
    Štěpánek prostrkával z mezikruží kotouč na Kuřítka, sjíždějícího k Bláhovi. Puk se k domácímu bijci ale nedostal.

61:23
    Nyní měli hráči Motoru štěstí, že jim sudí u jejich střídačky neodpískal hru v pěti hokejistech na ledě.

60:52
    Nahození Suchánka končí zakázaným uvolněním.

60:45
    Ofsajd Dukly na útočné modré.

60:26
    Jiří Dobrovolný na levém kruhu odclonil Romana Vráblíka a navíc ještě zblokoval jeho střelu.

60:02

60:01

Ve třetí třetině měla Dukla několik přesilových her, když byli hosté hned šestkrát posláni na trestnou lavici. Jenže Dukla se neprosadila ani při 84 vteřin dlouhé přesilovce pět na tři. Zápas jde do pětiminutového prodloužení.

60:00

59:48
    Zdeněk Čáp dvakrát po sobě trefil od modré Daniela Boháče.

59:12
    Zdeněk Čáp se dostal k odraženému puku, jenže z mezikruží pálí jen do ochranné sítě.

58:41
    Motor se podruhé v krátké době osvobozuje.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 30. Štebih (Březina, Čachotský), 36. Důras (Seman, Podlipnik) – 3. Kuchejda (Punčochář, Pajič), 25. Heřman (Rob, Chmelíř), 64. Straka (Nouza)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Zadražil, Dobrovolný, Podlipnik, Dundáček, Štebih, Čáp, Schejbal – Čachotský, Kuřítko, Malec – Důras, Melenovský, Seman – Mikeš, Anděl, Březina – Štěpánek, Jícha.
    Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kůdela) – Růžička, Vráblík, Semrád, Chmelíř, Suchánek, Punčochář, Kříž – Kuchejda, Pajič, Boháč – Nouza, Straka, Švihálek – Vaniš, Heřman, Rob – Trummer.

Rozhodčí: Václav Šutara – Radim Adamec, Tomáš Moravec