Helas Brno – Olympik Mělník 6:2 (kon.) | Balticflora Teplice – Vysoké Mýto 8:4 (kon.) | Chrudim – Tango Brno 5:2 (kon.)
Třinec – Kladno 1:5 (kon.) | Sparta – Hradec Králové 4:2 (kon.)
FK Chrudim
5:2 (3:1)
FC Tango Brno
Pátek 17.10.2014, 20:00 • Sportovní hala, Chrudim • 1. Futsal liga

39:58
    Zakončení Michala Mareše II vykopl z brankové čáry Felipe!

33:52
    Pro nákop Kubíčka si došel Žďánský a odklidil ho do bezpečí. Trenér Tanga Brno Vlastimil Bartošek si vybírá oddechový čas a znovu posílá na hrací plochu Beleje v rozlišovacím dresu.

32:44
    Martin Brůna vyslal jedovatou ránu, která byla několikrát tečována a nakonec skončila těsně mimo chrudimskou svatyni!

32:27
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Jenže třetí branka v síti ERA-PACKu se nekoná, přesně naopak. Radim Záruba to přehnal s kličkami na půlící čáře, míč mu sebral MAX, který bez potíží dovedl míč do prázdné branky Brna – 5:2!

30:27
    Brněnští ještě cítí šanci na zdramatizování zápasu a znovu posílají Kubíčka na střídačku!

29:49
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté se z power-play prosazují a znovu snižují na rozdíl dvou branek! MICHAL BELEJ se dostal k míči ve středu hřiště a nadvakrát poslal balon přesně k levé tyči – 4:2!

29:01
    Zárubovu tvrdou ránu reflexivním zákrokem vyráží Jakub Žďánský, Rodrigo následně odklidil míč do bezpečí.

23:34
    ERA-PACK kontroluje své vypracované vedení a snaží se ho ještě navýšit. Maxova obrovská šance však skončila těsně vedle levé tyče!

22:24
    Hodně kuriózní branka znamená další navýšení chrudimského vedení! MATĚJ SLOVÁČEK se snažil prostřelit brankáře Kubíčka, jeho rána ale byla Belejem přizvednuta do vzduchu a k překvapení všech zapadla přímo k tyči gólmana Kubíčka – 4:1!

15:50
    Tango bude hrát po time outu bez brankáře a pokusí se snížit nepříznivý stav!

15:50
    Čtyři minuty před koncem prvního poločasu zde máme třetí branku v síti Tanga! ALVARITO dostal přesnou přihrávku k levé postranní čáře, uvolnil se kličkou do středu a prudkou ranou pod břevno nedal Kubíčkovi žádnou šanci zasáhnout – 3:1!

09:39
    z rohového kopu sice domácí tým nic nevymyslel, vzápětí však po dobré práci Lukáše Rešetára využil na brankové čáře důrazu MAX, který v souboji dopravil míč do Kubíčkovy sítě – 2:1!

07:44
    Z vedení se hosté radovali pouhé tři minuty, Chrudimští po bleskurychlé akci srovnávají! Ztráta ve středu hřiště skončila přihrávkou Koudelky na MATĚJE SLOVÁČKA, který neměl před prázdnou brankou složitou práci – 1:1!

04:56
    Parádní akce brněnského týmu znamená nečekané vedení Tanga! RADIM ZÁRUBA dostal balon za chrudimskou obranu a prudkou ranou pod břevno Žďánského svatyně otevírá střelecký účet dnešního večera – 0:1!

01:21
    Brůnova ztráta na půlící čáře dala Chrudimi první velkou příležitost dnešního střetnutí! Nadvakrát zakončoval Alvarito, následně dorážel Matěj Slováček. Kubíček spolu s obránci míč za brankovou čáru nepustil!

Petr Dejnožka

Branky: 8. Slováček (Koudelka), 10. Max (Rešetár), 16. Alvarito, 23. Slováček, 33. Max – 5. Záruba, 30. Belej

FK Chrudim: Žďánský (Ton) – Koudelka, Chmelík, Mareš M., Max, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe
    FC Tango Brno: Kubíček (Bočánek) – Vlček, Svoboda, Mareš M. II, Brůna, Buršík, Šidla, Belej, Záruba, Cenek, Tachtadžis, Chlad

Rozhodčí: Kaštánek, Matyš