Standard – Waregem 1:2 (kon.) | Lokeren – Club Bruggy 1:3 (kon.) | Genk – Westerlo 3:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:3 (1:1)
Club Bruggy KV
Neděle 19.10.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je za námi a hosté z Bruggu nakonec poráží místní Lokeren 3:1. Začátek druhé půle byl pomalejší, ale oba týmy se postupně dostávali do hry. V 70. minutě ale dostal druhou žlutou kartu Galitsios a byl vyloučen. Tři minuty na to poslal hosty do vedení střídající Gedoz a hosté si začali hru hlídat. Přišlo také několikero střídání, které hru zpomalilo. Lokeren se snažil o vyrovnání, ale z posledního breaku naopak gól dostal, když se v 90+4. minutě prosadil Refaelov. Hosté tedy zaslouženě vítězí 3:1. Ode mě je to dnes všechno a já se s vámi loučím. (20:00:20)

90+5
    Lior REFAELOV - 1:3

90+4
    Bruggy právě vstřelily branku!
    LIOR REFAELOV se dostal do breaku, když dostal přihrávku od Vazqueze, udělal kličku Barrymu a uklidil balón do prázdné brány!

90+4
    Vanaken obržel žlutou kartu.

90+3
    Remacle si došel pro faul a domácí mají poslední možnost vyrovnat.

90+1
    Remacla zastavil ofsajd a vypadá to, že hosté si vedení už ohlídají.

89
    Silva si svým počínáním vysloužil taktéž žlutou kartu.

89
    Barry už neudržel nervy a za strkání do protihráčů kvůli urychlení hry dostává žlutou kartu.

87
    Overmeire byl v souboji s Gedozem, ale vedle Odoi vrazil do Silvy a viděl za to žlutou kartu.

85
    Lokeren se stále snaží o vyrovnání, ale marně. Dutrova střela byla nepřesná.

82
    Střídání Brugge: odchází De Sutter a nastupuje Castillo.

81
    Domácí připravili hned dvojité střídání, hřiště opustili De Pauw a Leye, místo nichž budou hrát Henrique a Dutra.

79
    Druhé střídání Clubu, na místo Fernanda přichází Silva.

78
    Leye se srazil s De Suttrem a byl odpískán faul prvnímu jmenovanému.

76
    Ani na podruhé rozehraný kop neznamenal pro domácí úspěch.

75
    Domácí rozehrávali přímý kop, ten se ale bude opakovat kvůli strkanicím ve vápně.
    Filipe GEDOZ - 1:2