Mladá Boleslav – Plzeň | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Sokolov | 2:0 (kon.) | | | Most – Zlín | 0:0 (kon.) |
Queens Park – Liverpool | 2:3 (kon.) | | | Stoke – Swansea | 2:1 (kon.) |
Atlético – Espanyol | 2:0 (kon.) | | | La Coruňa – Valencia | 3:0 (kon.) | | | Elche – Sevilla | 0:2 (kon.) |
Villarreal – Almería | 2:0 (kon.) |
Hamburg – Hoffenheim | 1:1 (kon.) | | | Paderborn – Frankfurt | 3:1 (kon.) |
Fiorentina – Lazio | 0:2 (kon.) | | | Atalanta BC – Parma | 1:0 (kon.) | | | Cagliari – Sampdoria | 2:2 (kon.) |
Hellas – AC Milán | 1:3 (kon.) | | | Palermo – Cesena | 2:1 (kon.) | | | Turín – Udinese | 1:0 (kon.) |
Inter – Neapol | 2:2 (kon.) |
Marseille – Toulouse | 2:0 (kon.) | | | Bordeaux – Caen | 1:1 (kon.) | | | Lyon – Montpellier | 5:1 (kon.) |
Táborsko – Dukla Praha | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Slavia | 1:2 (kon.) |
Převýšov – Admira Praha | 2:0 (kon.) | | | Meteor – Benešov | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Jirny – Králův Dvůr | 1:0 (kon.) |
Union 2013 – Zápy | 0:0 (4:2 po pen.) | | | Louňovice – Štěchovice | 1:0 (kon.) |
Olomouc B – Orlová | 4:0 (kon.) | | | Slovácko B – Hulín | 4:1 (kon.) |
Žilina B – Senec | 1:0 (kon.) | | | Trebišov – L. Mikuláš | 1:2 (kon.) | | | MFK Košice B – Michalovce | 1:2 (kon.) |
Pohronie – Dubnica | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Nitra | 1:2 (kon.) |
Heerenveen – Cambuur | 2:2 (kon.) | | | Dordrecht – Utrecht | 1:3 (kon.) | | | GA Eagles – Zwolle | 3:2 (kon.) |
Groningen – Excelsior | 1:1 (kon.) |
Standard – Waregem | 1:2 (kon.) | | | Lokeren – Club Bruggy | 1:3 (kon.) | | | Genk – Westerlo | 3:1 (kon.) |
Wiener – Sturm Graz | 0:0 (kon.) |
Ural – Spartak | 2:0 (kon.) | | | Arsenal Tula – Rostov | 1:1 (kon.) |
Neratovice – Litol | 1:3 (kon.) |
konec
Standard Lutych
1:2
(0:1)
SV Zulte-Waregem
Alan Šrámek
Branky:
90. M´Poku – 21. Bongonda, 88. Troisi
Rozhodčí: Vertenten – Vanyzere, Nijssen
Diváci:
Karty: 17. Trebel (STA), 67. Milec (STA), 69. Teixeira (STA), 76. M´Poku (STA) – 8. Skúlason (WAR), 71. Labor (WAR), 88. Troisi (WAR)
Neproměněná penalta:
Standard Lutych:
Kawashima – Milec, Teixeira, Ciman, Van Damme – Mujangi Bia (78. Ono), De Sart, Trebel, M´Poku – Viera (56. de Camargo), Araújo (70. Watt)
Náhradníci: Faty, de Camargo, Ono, Thuram, Andrade, Watt,Arslanagic
Trenér:
SV Zulte-Waregem: Bossut – Cissako, D´Haene, Labor, Verboom – Skúlason, Troisi, Jørgensen, Bongonda (84. Paye) – Trajkovski (82. Aneke), Sylla
Náhradníci: Ferreira, Overtoom, Hazard, Mendy, Bruzzese, Aneke, Paye
Trenér:
Náhradníci: Faty, de Camargo, Ono, Thuram, Andrade, Watt,Arslanagic
Trenér:
SV Zulte-Waregem: Bossut – Cissako, D´Haene, Labor, Verboom – Skúlason, Troisi, Jørgensen, Bongonda (84. Paye) – Trajkovski (82. Aneke), Sylla
Náhradníci: Ferreira, Overtoom, Hazard, Mendy, Bruzzese, Aneke, Paye
Trenér:
Rozhodčí: Vertenten – Vanyzere, Nijssen
Diváci:
Tak pozor. Domácím se podařilo v závěru utkání snížit na 1:2 zásluhou PAUL-JOSÉ M´POKU.
Je rozhodnuto! Míče se zmocnil JAMES TROISI, udělal několik kroků a poslal na branku Lutychu nádhernou ránu, která končí v pravém horním rohu.
Do vápna mířil z pravé strany centr, na který si vyskočil domácí Kawashima, ale míč neudržel a ten spadl přesně na nohu THEA BONGONDY, který míč usměrnil do domácí branky.
Standard Lutych: Kawashima – Milec, Teixeira, Ciman, Van Damme – Mujangi Bia, De Sart, Trebel, M´Poku – Viera, Araújo
Náhradníci: Faty, de Camargo, Ono, Thuram, Andrade, Watt,Arslanagic
SV Zulte-Waregem: Bossut – Cissako, D´Haene, Labor, Verboom – Skúlason, Troisi, Jørgensen, Bongonda – Trajkovski, Sylla
Náhradníci: Ferreira, Overtoom, Hazard, Mendy, Bruzzese, Aneke, Paye
Rozhodčí: Vertenten – Vanyzere, Nijssen.
V minulém ročníku se spolu střetly oba kluby celkem čtyřikrát a bodová bilance byla vyrovnaná. Dvakrát odešli jako vítězové hráči Lutychu a v dalších dvou případech zvítězili hráči Waregemu.
Waregemu se v letošní sezóně příliš nedaří. Po deseti odehraných utkáních se nacházejí na posledním šestnáctém místě. Jediný tříbodový zisk měli hosté hned v první kole, když si poradili s KV Kortrijk. Poté si třikrát připsali bod za remízu a šestkrát našli přemožitele.
Poslední tři ligová utkání
10. kolo Lierse SK – SV Zulte Waregem 3:1
9. kolo SV Zulte Waregem – RSC Anderlecht 0:2
8. kolo Royal Charleroi SC – SV Zulte Waregem 2:1
Domácí Standard je po deseti kolech Jupiler Pro League na jedenácté pozici, se ziskem dvanácti bodů, když třikrát zvítězil, třikrát se body dělily a ve čtyřech případech odešli domácí jako poraženi.
Poslední tři ligová utkání
10. kolo Club Bruggy – Standard Lutych 3:0
9. kolo Standard Lutych – Lierse SK 2:2
8. kolo Waasland-Beveren – Standard Lutych 0:2