Vsetín – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Chomutov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Sparta – Jihlava 1:7 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:1 (kon.)
Havířov – Třinec 6:3 (kon.) | Písek – Liberec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 3:8 (kon.)
Letňany – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:5 (kon.) | Slavia – Kladno 1:2 (po pr.)
HC Letci Letňany
4:2 (3:0, 1:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 25.10.2014, 15:30 • Ice Arena Leťnany, Praha, kapacita 550 diváků • Extraliga staršího dorostu

Ode mne je to pro tu tuto chvíli již vše, přeji krásný zbytek sobotního dne! (18:36:32)

Domácí si v dnešním utkání RAKO Extraligy staršího dorostu připisují do tabulky tři body za vítězství v poměru 4:2, když o své výhře rozhodli především povedenou první polovinou utkání. Hosté dokázali již pouze skóre kosmeticky upravit a na body dnes nedosáhli.

60:00

59:59
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hostům se povedl husarský kousek, když se jim povedlo skórovat v čase 59:59, tedy vteřinu před koncem třetí třetiny. Trefa MICHALA HORKÉHO však na výsledku již nic nezmění. Asistence: Jiří Janata, Kamil Svoboda.

40:01

40:00

29:09
    Tak to byla rychlost! Pouhých třináct sekund stačilo hostům k využití přesilové hry, prosazuje se DAVID PRACHAŘ, který vykřesal alespoň malou jiskřičku naděje na bodový zisk svého týmu! Asistence: Michael Čejka, Jiří Janata.

28:56
    Ve druhé periodě se zatím v plném počtu hráčů na ledě příliš nehrálo a jinak tomu nebude ani teď, potrestaným hokejistou je Marek Urban (LET), dvě minuty za vysokou hůl.

26:35

25:37
    Hosté v plném počtu, začíná jejich zkrácená přesilová hra.

24:35
    Síly na ledě se po minutě vyrovnají, střelec dvou gólů Václav Burda (LET) je vyloučen za držení hole.

23:37
    Nepříjemné utkání pro hostující Energii pokračuje, za zdržování hry je potrestán dvěma minutami Ondřej Pajk (KVA), jenž poslal puk mimo mantinely.

23:11
    Letňany právě vstřelily branku!
    Letňanští nabídnutou výhodou nepohrdají, přesně se trefuje DOMINIK HŮLA, čím navyšuje domácí vedení již na čtyři branky! Asistence. Matěj Chalupa, Lukáš Kučera.

22:29
    Michael Čejka (KVA) vyloučen za krosček, domácí budou hrát v početní převaze.

20:01

20:00

16:06
    Domácí se dostávají již do tříbrankového trháku, svou druhou branku v zápase přidává VÁCLAV BURDA a s hosty už to nevypadá vůbec dobře! Asistence: Jiří Průžek, Matěj Chalupa.

15:25

13:25
    Přesilová hra tentokrát putuje na stranu hostí, domácí Pavel Kubát (LET) dostává menší trest za vysokou hůl.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 9. Mařík (Rousek), 10. Burda (Chalupa), 17. Burda (Průžek, Chalupa), 24. Hůla (Chalupa, Kučera) – 30. Prachař (Čejka, Janata), 60. Horký (Janata, Svoboda)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Nahodil) – Hůla, Antoš, Brabec, Kubát, Kolenatý, Gebell, Chvála, Babčuk, Katriňák – Satran, Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Rousek, L. Kučera, Mařík, J. Kučera.
    HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Špírek) – Vápeník, Hrůša, Beer, Pajk, Bernáth, Prachař – Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Kurfürst, Janata.

Rozhodčí: Lacina – Charvát, Beránek