Úterý 28.10.2014, 14:00Česká fotbalová liga

Konec zápasu. (15:59:41)
    GLASNOVIČ - 4:1

90+2
    Zápy právě vstřelily branku!
    Zápům se do otevřené obrany Domažlic povedl ještě jeden protiútok a MARIN GLASNOVIČ z malého vápna doklepl čtvrtý gól domácích.

90+1
    Hrát se bude ještě tři minuty.

88
    Domažlice se ještě v závěru snaží něco s výsledkem udělat, Zápy si ale zápas s největší pravděpodobností už pohlídají.

86
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Chrobák.

85
    Žlutou kartu dostává Snop (SK Zápy).

84
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Šimeček.

83
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Braun.
    KALIVODA - 3:1

82
    Je pravděpodobně rozhodnuto. Zápy se dostali do neuvěřitelného brejku tři na brankáře Domažlic, kdy na konci zakončoval DAVID KALIVODA – 3:1.

78
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Hakl.

76
    Zápas je i nadále hodně vyrovnaný, ke třem bodům mají však stále blíž domácí hráči, kteří vedou 2:1.

73
    Žlutou kartu dostává Leitl (Jiskra Domažlice).

71
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Bálek, přichází Glasnovič.
    Ludvík TŮMA - 2:1

70
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Domažlice nyní doslova přehlavičkovali Zápy v jejich velké vápna, na konci celé akce stál LUDVÍK TŮMA, který tak snižuje na rozdíl jednoho gólu – 2:1.

69
    I nyní z toho byl nebezpečný míč, který ovšem nakonec pouze prolétl velkým vápnem.

68
    Další standardní situace pro domácí, tentokrát vedle velkého vápna.

66
    Dobře kopnutý míč nic neřeší, domácí byli totiž v ofsajdu.

65
    Zápy se snaží už nadobro rozhodnout zápas, nyní si svojí aktivitou vypracovali slibný přímý kop.

63
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Špírek, přichází Hošek.

62
    Žlutou kartu dostává Hrubý (Jiskra Domažlice).

60
    Zápy si po delší době vybojovali šanci, budou zahrávat rohový kop.

59
    Už se znovu hraje, Domažlice se snaží být aktivnější, proti obraně Záp to mají ale stále těžké.

57
    Na zemi zůstává ležet jeden z domácích hráčů, k němu se už zbíhají jak lékaři, tak i ostatní hráči.

55
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hamerník, přichází Tafat.

52
    Domácí Bálek fauloval ve středu pole, míč se tak znovu dostane na kopačky Domažlic.

50
    I Zápy se ve druhé půli už podívali do útoku, Domažlice se ale po chvíli vrací zpět k míči.

47
    Domažlice jsou zkraje druhého poločasu hodně aktivní a Zápy mohou být nyní rádi, že nebezpečný balón nepropadl až do domácí sítě.

46

Vzápětí ještě následuje oficiální informace pro média, kdy dnešnímu zápasu přihlíží 610 diváků!

Opravdu velice slušně zaplněný stadion už vidí na trávníků oba mužstva, druhý poločas za malý moment začne.

45+1

45
    Hrát se bude ještě jednu minutu, na míči jsou nyní Zápy.

42
    Hra se přesunula na malou chvíli do středu pole, tam jsou ale aktivnější stále více hostující fotbalisté. Zápy se už nikam příliš neženou, protože vedou o dvě branky.

38
    Domažlice se usadily na domácí polovině a snaží se se zápasem ještě něco udělat.

35
    Hraje se stále hodně atraktivní fotbal, po menších šancích i nyní na obou stranách.

31
    Zápy se i nadále drží na polovině hostujícího celku.
    Jan JELÍNEK - 2:0

28
    Zápy však z ničeho nic odskakují o dvě branky. Kalivoda centroval do vápna na JANA JELÍNKA, který si dokázal poradit a zvyšuje tak na 2:0.

27
    Obrovský závar ve vápně domácích, několik střel odpálili obránci, tu poslední nakonec pokryl brankář.

26
    Hosté mohou zaútočit, budou rozehrávat přímý kop z levé strany.

25
    Hlavičková před vápnem Domažlic nakonec končí odpískáním ofsajdu.

24
    Míč končí v autu, Zápy se tak pokusí vymanit se z obranného bloku do útoku.

21
    Domažlice se drží na polovině domácích fotbalistů a snaží se vyrovnat. Zápy si však dobře hlídají svůj prostor a tak k výraznějším ohrožením nedochází.

18
    Nebezpečný míč do vápna Záp, brankář nakonec míč vytahuje na rohový kop.

16
    Ten však následným centrem před bránu nachází pouze jednoho z domácích obránců.

15
    Domácí faulovali ve středu pole, k míči se staví zkušený Horvát.

13
    Zápy se snaží být znovu nebezpeční a vstřelit druhou branku.
    David KALIVODA - 1:0

11
    K penaltě se postavil DAVID KALIVODA, hostující brankář jen těsně nedosáhl na míč usměrněný k levé tyči. Zápy tak po jedenácti minutách hry jdou do vedení 1:0.

10
    Nebezpečný dlouhý míč do velkého vápna, kdy následně jeden z domácích hráčů upadl na zem, znamená pokutový kop pro Zápy!

10
    Zápy se začali pohybovat kolem hostujícího velkého vápna, ke střele ale nakonec nedošlo.

8
    Domažlicím se vpředu zalíbilo, Zápy se tak musí nyní pouze bránit.

6
    Hra už znovu pokračuje, na míči jsou Zápy.

6
    Ve vápně ale zůstává ležet jeden z Domažlických hráčů, vypadá to, že ale bude v pořádku.

5
    Poprvé se výrazně do útoku podívali také hostující fotbalisté z Domažlic. Domácí brankář však pohotově zasáhl.

2
    Aktivněji se do utkání snaží vkročit domácí celek, před bránu se ale prozatím domácí ještě nebezpečně nedostali.

1

Dobré sváteční úterní odpoledne. Dnes je na programu dohrávka ČFL mezi domácím týmem SK Zápy s hostujícím Jiskra Domažlice. V hostující soupisce by se už dnes mělo objevit jedno velké fotbalové jméno, a to Pavel Horvát z Viktorie Plzeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.