FC Ferreira – Setúbal 4:1 (kon.) | Marítimo – Moreirense 1:2 (kon.) | Gil Vicente – Arouca 1:1 (kon.)
Coimbra – Braga 1:1 (kon.)
FC Paços Ferreira
4:1 (0:0)
Vitória FC Setúbal
Neděle 02.11.2014, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel • Portugalská Primeira Liga

90+5
    Ferreira právě vstřelila branku!
    BRUNO MOREIRA ještě v samotném závěru rozvlnil síť hostující branky z hranice velkého vápna a zvyšuje už na 4:1.

90+4
    Bruno Moreira ještě v samém konci zápasu vyfasoval žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Domácí ještě po třetí vystřídají. Hřiště opouští Oliveira a místo něj nastoupí Romeu.

84
    Setúbal právě vstřelil branku!
    PAULO TAVARES pokutový kop napálil do tyče, poté ale se míč k němu odrazil znovu a to už se nemýlil a snižuje na 3:1.

84
    Jailson fauloval ve vápně a je tu další pokutový kop, tentokrát pro hosty.

83
    Domácí střídají podruhé. Ze hřiště odchází Urretaviscaya a místo něj nastupuje Cicero.

82
    PAOLO HURTADO sice pokutový kop neproměnil, ale z následné dorážky se už nemýlil a zvyšuje již na 3:0.

81
    Miguel Lourenco vyfasoval žlutou kartu. Miguel fauloval ve vápně tak to je druhý pokutový kop pro domácí.

71
    Střídají domácí. Ze hřiště odchází Paraiba a místo něj přichází Hurtado.

67
    Ihned po gólu vidí za svůj nešetrný faul žlutou kartu Paulo Tavares.

66
    SERGIO OLIVEIRA proměňuje pokutový kop s přehledem a zvyšuje na 2:0.

64
    Brankář Ricardo Batista za svůj faul vidí rovnou červenou kartu. A je tu pokutový kop pro domácí.

57
    Hosté střídají po třetí. Ze hřiště odchází Manu a místo něj nastupuje Ponce.

54
    JONATHAN URRETAVISCAYA se prosazuje střelou z vápna a otevírá tak skóre utkání.

49
    A hned poté vyfasoval žlutou i domácí Urretaviscaya.

48
    Žlutou kartu za tvrdý faul na domácího hráče dostává Dani.

46
    Hosté o poločase střídají. Ze hřiště odchází Pelkas a místo něj nastupuje Giovani.

45+2
    Žlutou kartu za nešetrný faul dostává na konci prvního poločasu hostující Pelkas.

45+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

36
    Hosté byli nuceni udělat první změnu v kádru. Sene má nějaké zranění v oblasti kolena a musí tak přepustit své místo Lourencovi.

19
    První žlutou kartu zápasu vidí domácí obránce Ricardo.

Martin Penker

Branky: 54. Urretaviscaya, 66. Oliveira (pen.), 82. Hurtado, 90+5. Moreira – 84. Tavares

Karty:   19. Ricardo (FER), 49. Urretaviscaya (FER), 84. Jailson (FER), 90+4. Moreira (FER) – 45+2. Pelkas (STL), 48. Dani (STL), 67. Tavares (STL), 81. Lourenco (STL)   64. Batista (STL)

FC Paços Ferreira: Defendi – Jaílson, Ricardo, Rafael, Paraiba – Lopes, Minhoca, Oliveira, Urretaviscaya, Seri – Moreira
    Náhradníci: Filipe, Romeu, Ferreira, Cicero, Pedroso, Hurtado, Vasco

Vitória FC Setúbal: Batista – Venancio, Sene, Kiko, Advincula – Tavares, Dani, Manu, Pedro, Pelkas – Zequinha
    Náhradníci: Raeder, Schmidt, Giovani, Terroso, Ponce, Queirós, Lourenco

Rozhodčí: Ferreira – Eiras, Manso