Sparta – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Příbram – Brno 3:4 (kon.)
Bohemians 1905 – Ostrava 2:1 (kon.) | Teplice – Jablonec 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 0:3 (kon.)
Znojmo – Plzeň 0:0 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Táborsko – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
2:1 (2:0)
FC Baník Ostrava
Pondělí 03.11.2014, 13:30 • FK Meteor Praha • Juniorská liga

Toť vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:27:10)

Ze zápasu, který vypadal po první půli rozhodnutý, se stalo pořádné drama. Hosté byli ve druhém poločase lepší a čtvrt hodiny před koncem snížili na 2:1. Samotný závěr byl pak velmi vyhrocený, další gól však nepadl a domácí Bohemians si tak připisují vítězství.

90+2

90
    Žlutou kartu v nervozním závěru vidí Malina.

90
    Poslední střídání na straně domácích. odešel Koštíř, přišel Lukáš.

89
    Na trávníku se teď strhla potyčka. Odměnou jsou žluté karty na obou stranách. Dostává jí Žaloudek a Szotkowski.

87
    Rohový kop pro Baník Ostrava.

85
    Havránek si teď doskočil pro dlouhý balón.

85
    Nakonec se však zvedl a může pokračovat.

Baník právě vstřelil branku!

A branka přichází! Přímý kop krásně zahrál Helešic, jeho střelu sice vyrazil gólman Havránek, jenže z dorážky se prosadil DOMINIK ŠPAVELKO a snižuje na 2:1.

74
    Trnka fauloval těsně před vápnem a dostává žlutou kartu.

73
    Ostrava už hodně otevřela obranu a hraje vabank. Kýženého gólu však zatím nedosáhla.

69
    Pěkná střela Maliny. Chybělo akorát zamířit trochu níž.

68
    Další střídání Bohemians. Odešel Havel, přišel Řezníček.

68
    Velkou šanci měl Artemuk, jeho technickou střelu však vykopl z brány jeden z obránců Baníku.