Rayo Vallecano
2:3 (0:1)
SD Eibar
Pondělí 03.11.2014, 20:45Španělská LaLiga

Máme za sebou zápas, který po prvním hodně průměrném poločase přinesl velice strhující podívanou. Hosté po poločase vedli 1:0 a navíc hned ve 49. minutě zvýšili na rozdíl dvou branek. Jenže domácí nesložili zbraně a v rozmezí necelé minuty dvěma góly vývoj zápasu srovnali. Pak měli i další velké šance, jenže gól nedali a naopak čtyři minuty před koncem normální hrací doby inkasovali. Na zvrat již nenašli síly a zápas tak prohráli 2:3. (22:37:27)

90+3

90+3
    Na trávníku leží další hráč Eibaru, teď už hosté zápas dohrají do vítezného konce.

90+3
    Hráči Eibaru nyní velice šikovně kouskují hru a navíc mají balon stále ve své moci.

90+2
    Hosté jsou zataženi do hlubokého defenzivního bloku a soupeři toho moc nedovolují.

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Na trávníku se ocitl Kakuta, ještě budou rozhrávat domácí.

90
    Domácí hrají v křeči a už to nevypadá, že dokáží s výsledkem něco udělat.

88
    Domácím nezbývá nic jiného, než začít hrát zcela vabank. Již ale moc času nemají.
    Mikel ARRUABARRENA - 2:3

86
    Eibar právě vstřelil branku!
    Tak toto byla opravdová fotbalová paráda. Bránící se hosté z ničeho nic skórují. Po rychlé akci centroval z levé strany Abraham a z plného běhu zakončující MIKEL ARRUABARRENA vrací hostům vedení!

85
    Po centru do vápna je ale mávaný a pískaný ofsajd a k míči se tak opět dostanou domácí.

84
    Až nyní se hosté vymaní aspoň na chvilku z tlaku. Je totiž domácím pískaný faul na polovině hřiště.

83
    Domácí jsou nadále lepším týmem a hosté se nyní zuby nehty brání.

81
    Na přední tyč si ve vápně naběhl Léo Baptistão, dobře se natlačil před protihráče a zakončil. Míč z jeho hlavy šel ale nad bránu.

80
    Manucho hlavou přiťukl balon Buenovi, jehož povedená rána skončila těsně vedle.

79
    S blížícím se koncem zápasu mají stále více ze hry domácí fotbalisté.

Petr Bílek

Branky: 67. Baptistão, 68. Baptistão – 37. Arruabarrena (pen.), 49. Piovaccari, 86. Arruabarrena

Karty:   36. N. Martínez (VLL) – 54. Lillo (EIB), 61. D. García (EIB)

Rayo Vallecano: Toño (27. Cobeño) – Tito, Amaya, Zé Castro (52. Licá), N. Martínez – Trashorras, Baena – Aquino (65. Manucho), Bueno, G. Kakuta – Baptistão.
    Náhradníci: Cobeño – Ba, Quini, Jozabed, Licá, Jonathan Pereira, Manucho.

SD Eibar: Irureta – Bóveda, Albentosa, Ekiza, Lillo (76. Navas) – D. García, Errasti – Capa Rodríguez (70. Abraham), Arruabarrena, Saúl – Piovaccari (76. del Moral).
    Náhradníci: Jaime Jiménez – Navas, Abraham, D. Boateng, D. Nieto, del Moral, Lekić.